Találatok:
Találatok száma: 2
Előző Következő
Női vízilabda: Magyarország - Ausztrália 2016-08-15 22:51:20
A magyar női vízilabda-válogatott óriási küzdelemben, 1-5-ről fordítva ötméteresekkel megnyerte az Ausztrália elleni olimpiai negyeddöntőt úgy, hogy a rendes játékidőben egy percig sem vezetett. Az elődöntőben az Egyesült Államok lesz az ellenfele. NŐI VÍZILABDA, NEGYEDDÖNTŐ AUSZTRÁLIA-MAGYARORSZÁG 8-8 (3-1, 2-2, 2-3, 1-2) - ötméte...
Keszthelyi KIRÁLYNŐ....Női vízilabda EB 2016 2016-01-18 23:32:11
Két nagyon biztos győzelem után az oroszok ellen szállt medencébe a magyar női vízilabda-válogatott a belgrádi Európa-bajnokság A-csoportjának 5. fordulójában. A tét a csoport második helye volt. Három remek és egy gyengébb negyed után Keszthelyi parádéjával egy góllal (11-10) nyertünk. Ezzel elkerültük a másik ágról az olasz és a spanyol csapatot is. ..............