Találatok:
Találatok száma: 2
Előző Következő
52 éve nem született ilyen hősköltemény a v.b.-ken 2018-07-03 19:54:23
Felejthető első félidő után, mely 0:0 volt - óriási második játékrészt produkált Belgium és Japán az oroszországi foci V.B. hatodik nyolcaddöntőjében. Előzetesen kevesen gondolták volna, hogy az 52. percben két góllal áll majd jobban Japán, és akkor arra sem fogadtak volna sokan, hogy a hátralévő időben a belgák fordítanak. Pedig ez történt, és 1966 óta nem volt olyan, hog...
Cr. Ronaldo triplázott a 2016 évi Klub V.B. Döntőjében 2016-12-18 20:38:48
Cristiano Ronado mesterhármasával, hosszabbítás után nyert a Real Madrid a klubvilágbajnokság döntőjében a japán bajnok Kasima Antlers ellen Ugyan nem adták fel a japánok, mint rendesen, a csereember Szuzuki Juma a lécre fejelte a labdát egy szöglet után, de Cristiano Ronaldo harmadszor is megvillant, és ezzel tényleg eldőlt ez a finálé. 4-2! KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN DÖN...