(szűkítés)

Találatok:
Találatok száma: 2
Előző Következő
Az OSC helyett a BVSC játszik a Magyar Kupa négyes döntőjébe 2020-09-25 14:30:53
Az újbudai csapat egészségügyi okok miatt kénytelen volt lemondani a szereplést, helyette a zuglói együttes játszik majd. Az OSC-Újbuda szakosztályának vezetése sajnálattal jelezte a Magyar Vízilabda Szövetség felé, hogy egészségügyi okok miatt nem tud kiállni a BENU Férfi Magyar Kupa Négyes Döntőjében. A hivatalos, Becsey Péter sportigazgató által jegyzett közleményt változtatás...
Itthon 23. alkalommal bajnok a férfi vízilabda FTC csapata 2019-05-22 21:30:50
Komjádi-uszoda, vezette: Marjay Zs., Kun Gy Az E.ON Férfibajnokság döntőjének harmadik összecsapásán az OSC fantasztikusan küzdött, sokéig nem talált rajta fogást a címvédő, végül 8-8 lett a csata. Az ötméteres párbajban már jobb volt Varga Zsolt együttese, így megvédte bajnoki címét. FTC - OSC 8:8 öt méteresek dobása ötméteresekkel 4-1 után 12:9 Videó M4 sport https://...