0 komment , kategória:  Tavaszi versek és képek

.......

0 komment , kategória:  Barátaim képei és videói
Női kézilabda kupa döntő
  2017-04-02 19:31:25, vasárnap

A Ferencváros nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát, a kecskeméti döntőben hétméteresekkel legyőzve a legutóbbi 12 kiírásban diadalmaskodó Győri ETO-t.
A Ferencváros így sorozatban 12 kupagyőzelem után taszította le a trónról a Győri ETO-t. A négyes döntő legjobb játékosának Szucsánszki Zitát, legjobb kapusának a szintén ferencvárosi Bíró Blankát választották meg.
Győri ETO - FTC hétméteres dobások döntöttek
A hajrában Kovacsics és Szucsánszki helyenként bombagólokkal vitték előre a Fradit, ám a Győr egy percig sem akart lemaradni, és már nem engedte egy gólnál tovább ellenfelét. Az utolsó percben rendkívüli izgalmaknak lehettünk szemtanúi: fél perccel a vége előtt időt kért Elek Gábor, de nem tudta kihúzni a végéig csapata, az utolsó másodpercben Amorim kiegyenlített (29-29), így jöhettek a hetesek. A sors fintora, hogy az öt párosból épp Amorim hibázott, aki a mérkőzésen fantasztikusan játszott. 34-32