1951.01.15
     2/2 oldal   Bejegyzések száma: 16
Kisfiú rontott Ronaldóra
  2018-06-26 08:38:48, kedd

Szombaton útra kelt a portugál válogatott Oroszországba, ahol péntek este Spanyolország ellen lép pályára először. Mi sem természetesebb, hogy a legnagyobb figyelem Cristiano Ronaldóra irányult a repülőtéren, és egy kisfiú vette a bátorságot, és ,,rárontott" a sztárra.
CR zseniálisan reagált, megölelte a srácot, aláírta a mezét (még szép, hogy hetesben volt), a kis Rafael Agostinho édesanyja azt is elárulta, hogy az örömtől potyogtak a könnyei.

0 komment , kategória:  Real Madrid - Cr. Ronaldo
Jókora bunyót filmeztek le az argentin-horvát meccsen
  2018-06-26 08:35:29, kedd

Ostobán, naivan játszott, majd a találkozó végére teljesen szétesve sodorta magát a kiesés szélére az Argentin válogatott, miután Horvátország simán, 3-0-ás verést mért Messiékre. A Nyizsnij Novgorod-stadionban azonban zajlott egy másik meccs is, amelyet minden bizonnyal az egyik szurkoló rögzített telefonjával. A jelek tanúsága szerint a lelátói mérkőzésen az argentin szurkolók visszavágtak a horvátoknak
Azonban a történetnek nem lett ezzel vége. A FIFA a meccs másnapján már arról tájékoztatott, hogy dolgoznak a csütörtöki horvát-argentin találkozón filmre vett randalírozók azonosításán.
Az argentin hatóságok időközben közölték: négy argentin szurkoló személyazonosságát sikerült megállapítaniuk, s kérik Oroszországtól haladéktalan őrizetbe vételüket a kiutasításukhoz. Meg is tették, végül hét randalírozó argentin szurkolót tartóztattak le pénteken.
Videó Link

0 komment , kategória:  Külföldi foci
A spanyol-iráni meccs hozta a vb legnevetségesebb jelenetét
  2018-06-26 08:29:51, kedd

Ha valaki csak annyit tud, hogy bűnrossz meccsen épphogy csak kicsikarta a győzelmet Spanyolország Irán ellen a világbajnokság B csoportjában, annak mutatunk egy olyan jelenetet, amely tökéletesen összefoglalja azt a 90 percet.
Kínszenvedős spanyol győzelem Irán ellen
A spanyol labdarúgó-válogatott csak nagy nehezen, Diego Costa szerencsés találatával tudta legyőzni Iránt az oroszországi világbajnokság B csoportjának második fordulójában.
Történt ugyanis, hogy a 94. percben a spanyol kaputól nem messze bedobást kapott Irán. Egy jól célzott hajítással akár az ötösig is eljuthatott volna a labda, ott a nagy kavarodásban pedig még akármi is megtörténhetett volna. Milad Mohammadi gondolt is egy merészet, és megpróbálta szaltóból a taccsot, ám a játékvezető nem díjazta a próbálkozást, visszarendelte, mondván, dobja be normálisan. Szürreális az egész, mutatjuk. A szituációból nem lett semmi, de egy jót nevettünk legalább. Irán a B csoport utolsó meccsén a továbbjutásáért játszik Portugália ellen. Ha nyernek, kiejtik az Európa-bajnokot. Videó Link