1/43 oldal   Bejegyzések száma: 429
Gyors korcsolya E.B. 2019.- Magyarok sikere
  2019-01-13 17:52:58, vasárnap

Összesen 9 érem, ebből 4 arany, 1 bronz, 4 ezüst.

Az 1500-on arany-, 500 és 1000 méteren ezüstérmes magyar versenyző negyedik lett a 3000 méteres szuper döntőben, így az élen végzett a pontversenyben öccse, az 500 méteren arany-, 1500-on ezüstérmes Liu Shaoang előtt, aki harmadik lett a 3000 méteres szuper döntőben.

**
Férfi váltó rész eredmény és tagjai: A Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Burján Csaba, Krueger Cole

Férfi váltó végeredmény 6:54.168 perc idővel

ARANY FIÚK

- Oroszok és a Franciák kicsúsztak a pályáról
**
Női váltó tagjai: A nőknél a Jászapáti Petra, Bácskai Sára Luca, Somogyi Barbara, Knoch Marta alkotta.
...... ........

Bronzérmet koriztak a lányok 4:14.412 idővel.

- Olaszok és a Franciák kicsúsztak a pályáról

Rövid pályás gyors korcsolya E.B. Magyar érmesek 500 m.
  2019-01-12 19:12:44, szombat

500 m gyors korcsolya érmesei
...... ........... .......

......

...... ........... ......

...... ........... .....

Rövid pályás gyors korcsolya E.B. Magyar érmesek 1500 m.
  2019-01-12 19:10:05, szombat

1500 m gyors korcsolya

...

...

Liu testvérek érmesek a gyors korcsolya E.B.
  2019-01-12 18:15:56, szombat

...... ...........

Liu Shaoang arany-, bátyja, Liu Shaolin Sándor pedig ezüstérmes lett 500 méteren a hollandiai Dordrechtben zajló rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság szombati napján.

Összesített eredmény

A háromszoros olimpiai bajnok összesen öt érmet .....
  2018-12-16 13:11:22, vasárnap

A háromszoros olimpiai bajnok összesen öt érmet szerzett, az éremtáblázaton csak az USA és Oroszország előzte meg.
Hosszú Katinka 54 ezer dollárt keresett a kínai Hangcsouban rendezett rövid pályás úszó-világbajnokságon.
A háromszoros olimpiai bajnok a keddi nyitónapon 400 méter vegyesen, szerdán 200 méter pillangón védte meg címét, valamint 100 méter háton lett második, pénteken 100 méter vegyesen, szombaton pedig 200 méter vegyesen nyert. A győzelmekért egyenként tízezer dollárral gazdagodik, míg a második helyért nyolcezret kap, ezen kívül a 200 méter háton szerzett negyedik helye további hatezret ér.

- Bernek Péter ugyancsak hatezer dollárt kap a 400 méter vegyesen elért negyedik helyért, míg a mögötte ötödik Gyurta Gergely ötezret kap.

- Kalmár Ákos háromezer dollárral gazdagodik az 1500 méter gyorson szerzett hetedik helyével. A világbajnokságon 2,07 millió dollárt osztott szét a FINA.

Forrás: M4 sport oldal