2016/17 B.L. Real Madrid - Bayern München 4-2
  2017-04-22 00:08:14, szombat

6:3-as összesitéssel a Reál Madrid jutott a legjobb négy közé.
Cr.Ronaldó triplázott és az utolsó gólja a B.L.-ben a 100. gólja volt

A kiállítás után összeomlott a Bayern München, a Real Madrid a hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást. Cristiano Ronaldo mesterhármast ért el
Góllövők: Cristiano Ronaldo 76, 105, 110, Asensio 112 illetve Lewandowski 53 (11-es, Ramos 78 (öngól)

Elődöntő párosítása:
Real Madrid - Atletico madrid - akár az El Classico mérközés is lehetne.
Monaco - Juventus

0 komment , kategória:  Real Madrid - Cr. Ronaldo
Ronaldóék bebizonyították......
  2017-03-29 09:37:59, szerda

...... ......

Ronaldóék bebizonyították, többgólos előnyről is tudnak meccset bukni
A Madeirán rendezett találkozón Cristiano Ronaldo szerzett vezetést a magyar együttest szombaton, világbajnoki selejtezőn 3-0-ra legyőző portugáloknak, majd Andreas Granqvist öngóljával már 2-0-ra vezettek a hazaiak. A szünetben négyet cserélt a vendéglátó, majd az 58. percben, 2-1-nél Ronaldo is lement. A svédek a 76. percben Viktor Claesson második találatával egyenlítettek, az utolsó pillanatokban pedig Joao Cancelo öngóljával a győzelmet is megszerezték.
Videó a gólokról Link

- Portugal vs Sweden 2-3 Highlights Videó Link vagy Link

A Real Madrid a vártnál korábban eladja Ronaldót
  2017-01-20 11:57:12, péntek

Ronaldo novemberben hosszabbította meg szerződését, amely 2021-ig tartaná Madridban. A Real az elmúlt két meccsét elveszítette, és már a madridi sajtó is keményen kritizálta a portugált. Most meg olyan hír jelent meg, amely szerint Florentino Pérez a 2018-19-es szezonban eladja a négyszeres aranylabdás portugált.

A forrás szerint Ronaldo előbb a kínai bajnokságba megy felfoghatatlanul sok pénzért, majd az MLS-ben fejezi be pályafutását.
Nyilván hasonló hírek folyamatosan jelennek meg, amikor a Realnak vagy Ronaldónak kevésbé megy, ezért ezt is helyén kell kezelni. De Kína és az USA is teljesen reális választás lehet majd egyszer a portugálnak. A kínai fociba óriási pénzeket ölnek bele, plusz az ázsiai piacon is jelentős Ronaldo marketingértéke. Az MLS-t meg már számos korábbi sztár megjárta, és a közeg eléggé feküdne Ronaldónak. Az viszont már kevésbé hihető, hogy két év múlva, vagyis 33 évesen menne levezetni, főleg ha képes lesz megközelíteni azt a szintet, amit megszoktunk tőle.