Linktáram, Blogom, Képtáram, Videótáram, Ismerőseim, Fecsegj
     1/15 oldal   Bejegyzések száma: 140
A Real Madrid a vártnál korábban eladja Ronaldót
  2017-01-20 11:57:12, péntek

Ronaldo novemberben hosszabbította meg szerződését, amely 2021-ig tartaná Madridban. A Real az elmúlt két meccsét elveszítette, és már a madridi sajtó is keményen kritizálta a portugált. Most meg olyan hír jelent meg, amely szerint Florentino Pérez a 2018-19-es szezonban eladja a négyszeres aranylabdás portugált.

A forrás szerint Ronaldo előbb a kínai bajnokságba megy felfoghatatlanul sok pénzért, majd az MLS-ben fejezi be pályafutását.
Nyilván hasonló hírek folyamatosan jelennek meg, amikor a Realnak vagy Ronaldónak kevésbé megy, ezért ezt is helyén kell kezelni. De Kína és az USA is teljesen reális választás lehet majd egyszer a portugálnak. A kínai fociba óriási pénzeket ölnek bele, plusz az ázsiai piacon is jelentős Ronaldo marketingértéke. Az MLS-t meg már számos korábbi sztár megjárta, és a közeg eléggé feküdne Ronaldónak. Az viszont már kevésbé hihető, hogy két év múlva, vagyis 33 évesen menne levezetni, főleg ha képes lesz megközelíteni azt a szintet, amit megszoktunk tőle.

0 komment , kategória:  Real Madrid - Cr. Ronaldo
Michael Owen hivatalos volt Cristiano Ronaldo méltatására ..
  2017-01-10 12:25:22, kedd

Michael Owen hivatalos volt Cristiano Ronaldo méltatására Madridba, a Bernabeu stadionba, ahol az idei év első bajnokija előtt a múlt hónapban a negyedik aranylabdáját begyűjtő portugált ünnepelte a publikum. Cristiano Ronaldo megünneplésére hivatalos volt a Real összes aranylabdása, Zidane, Figo, az említett Owen és a brazil legenda, Ronaldo is.
.........

Cr. Ronaldo triplázott a 2016 évi Klub V.B. Döntőjében
  2016-12-18 20:38:48, vasárnap

Cristiano Ronado mesterhármasával, hosszabbítás után nyert a Real Madrid a klubvilágbajnokság döntőjében a japán bajnok Kasima Antlers ellen
Ugyan nem adták fel a japánok, mint rendesen, a csereember Szuzuki Juma a lécre fejelte a labdát egy szöglet után, de Cristiano Ronaldo harmadszor is megvillant, és ezzel tényleg eldőlt ez a finálé. 4-2!
KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
DÖNTŐ
Real Madrid (spanyol)-Kasima Antlers (japán) 4-2
Jokohama, Nissan Stadion, 68 742 néző. Vezette: Sikazwe (zambiai)
Real Madrid: Navas - Carvajal, Varane, S. Ramos (Nacho, 108.), Marcelo - Modric (Kovacic, 105.), Casemiro - Kroos - L. Vázquez (Isco, 81.), Benzema, C. Ronaldo (Morata, 112.). Vezetőedző: Zinédine Zidane
Kasima: Szogahata - Nisi, Ueda, Sodzsi, Jamamoto - Endo (Ito, 102.), Nagaki (Akaszaki, 114.) - Ogaszavara (Fabrício, 67.), Sibaszaki - Doi (Szuzuki, 89.), Kanazaki. Vezetőedző: Isii Maszatada
Gólszerző: Benzema (9.), C. Ronaldo (60. - 11-esből, 97., 104.), ill. Sibazaki (44., 52.)
Videó a gólokról Link
...

Kassai Viktor tartalék játékvezetőként működik közre a klubvilágbajnoki döntőben.
Néhány perccel később az angol BBC-től kezdve a német Kickeren át a világ szinte valamennyi fontos hírforrása megemlékezett a történelmi esetről: tétmérkőzésen az első, videobíró segítségével megadott büntetőjét végezhette el a japán együttes, Nos, a történelmi hűség kedvéért jegyezzük meg: Doi Soma a jobb alsó sarokba lőtte a labdát.