1951.01.15
     1/3 oldal   Bejegyzések száma: 22
Real Madrid - Juventus 2:1
  2013-10-23 23:31:01, szerda

A portugál Cristiano Ronaldo volt a főszereplője a Real Madrid-Juventus találkozónak, hiszen két gólja mellett egy remek színészi alakítással nagyban befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, hiszen utóbbinál a német játékvezető kiállította az olasz Giorgio Chiellinit rögtön a második félidő elején. A végeredmény már az első játékrészben kialakult, Ronaldo hamar vezetést szerzett, Fernando Llorente egalizált a vendégek részéről, ám a portugál klasszis büntetőjére már nem tudtak válaszolni az olaszok. Mai duplájának köszönhetően Ronaldo lett a legeredményesebb luzitán játékos a legrangosabb európai kupában. A Real újabb győzelmével továbbra is száz százalékos a csoportban, míg a Juventus jelenleg nyeretlenül áll a harmadik helyen.

Madrid, Bernabéu-stadion, vezeti: Manuel Gräfe (német).
VÁRHATÓ KEZDŐCSAPATOK
REAL MADRID: Casillas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Illarramendi, Khedira - Di María, Isco, Ronaldo - Benzema.
JUVENTUS: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Isla, Pogba, Pirlo, Vidal, Asamoah - Llorente, Tévez.
4. perc - GÓÓÓÓL! Vezet a Real! Di María ugratta ki remekül a leshatárról Ronaldót a tizenhatos vonalánál, a portugál klasszis eltolta Buffon mellett a labdát, majd pedig jobbal a hálóba emelt! 1-0!

22. perc - GÓÓÓÓL! Egyenlítenek az olaszok! Egy jobbról érkező beadást Pogba fejelt éles szögből kapura, Casillas védését követően Llorennte elé került a labda, aki estében a hálóba lőtt! 1-1!

28. perc - GÓÓÓÓÓL! Ismét vezet a Real, méghozzá tizenegyesből! Egy szabadrúgást követően Chiellini rántotta le Sergio Ramost a tizenhatoson belül, a játékvezető az alapvonali asszistens intésére ítélt tizenegyest. A büntetőt Ronaldo vágta magabiztosan a kapu jobb oldalába! 2-1!

49. perc - PIROS LAP! Chiellini futott versenyt Ronaldóval, az olasz kirakta a kezét, de a játékvezető szerint a hátvéd lekönyökölte a Portugált.. Ronaldo Oscar-díjat kaphatna alakításáért, ez minden volt, csak nem piros...