L.Messi gyönyörű cselek után duplázott a gólokban

Piros lap: Mascherano (44.) - kiállított játékos
Emberhátrányban is nagyon könnyedén nyert a Barcelona a bajnoki debütáláson.
Góllövők: Lionel Messi (42', 63'), Munir El Haddadi (46')

0 komment , kategória:  Lionel Messi  - Barcelona
Fekete cirmi végezte el a kezdő rúgást
  2014-08-26 21:18:03, kedd

Fekete cica a pályán Barcelona - Elche mérkőzésen
Fekete cica beszaladt a pályára a mérkőzés kezdetén - Ő végezte el a kezdő rúgást.

Videoton - MTK 5:0
A Videoton már a legelső támadásából gólt szerzett, majd a másodikból kapufát lőtt, mindezt öt perc alatt. Később sem lassítottak a hazaiak, a tizenkettedik percben ismét betaláltak, majd az első félóra vége felé már három góllal vezettek.
- A második félidő is hazai góllal kezdődött: Juhász Roland szöglet utáni fejesét a góllövőlistát vezető Nikolics Nemanja továbbította a kapuba. A folytatás némileg kiegyenlítettebb játékot hozott, egy-egy MTK-lehetőség és egy kapufa is befért a Videoton-helyzetek közé. A találkozó végén még Feczesin is megvillant, így a székesfehérváriak kiütéses, ötgólos győzelmet arattak.
Videó Link

Székesfehérvár, 2966 néző, v.: Farkas Á.
Gólszerzők: Kovács I. (2., 27.), Gyurcsó (12.), Nikolics (54.), Feczesin (91.)
Videoton:
Calatayud - Szolnoki, Juhász R., Vinícius, Stopira - Sándor Gy. (Feczesin 65.), Simon Á. - Gyurcsó, Kovács I. (Trebotic 46.), Oliveira (Álvarez 78.) - Nikolics

MTK:
Hegedüs - Nagy T., Vukmir, Kálnoki Kis, Hidvégi - Pölöskei Zs. (Poór 46.), Vass Á. - Bese (Vass P. 62.), Kanta, Horváth Zs. - Tamayo (Frank R. 73.)

0 komment , kategória:  Magyar foci
2014 EB úszás Berlin 08.23
  2014-08-26 20:19:44, kedd

Mosolygós búcsút vettek úszóink Berlintől, a 32. Európa-bajnokság befejező napján három érmet szereztünk: Verrasztó Dávid aranyat, Hosszú Katinka és a 4x100 m-es vegyes váltó bronzot. Szinte mindenki elégedett, a szakvezetés maradéktalanul.