A szeretet művészet,semmi sem fontosabb a világon,mint megtanulni ezt a művészetet. Úgy éld a jelent,hogy egyszer az majd múltad lesz,mely tönkre teheti a jöv... Kárpáti Éva
     1/6 oldal   Bejegyzések száma: 53
HORKAI GYÖRGY: Legyenek BÜSZKÉK A FIÚK!
  2014-08-31 20:11:21, vasárnap

HÁT én NAGYON BÜSZKE VAGYOK !! különösen OTT A FELSŐ SORBAN jobbról a másodikra!!!!!!!

A tbiliszi férfi junior Európa-bajnokság döntőjében a magyar válogatott 7-6-ra kikapott a szerbektől, ezzel ezüstérmes lett a tornán.

Horkai György: Legyenek büszkék a fiúk!A magyar válogatott túlteljesítve az elvárásokat ezüstérmet szerzett. Szépen csillog.

A díjkiosztón nagyon szomorúak voltak a Fiúk, de aztán mosolyt varázsoltak az arcokra!

A bírók sajnos szerb-páriak voltak !!!!

Link

0 komment , kategória:  Család
Magamról napjaimról........................
  2014-08-31 08:05:59, vasárnap

nagyon nagyon kell a buzdítás!!!
Tegnap a Magyar követség látta vendégül kirándulásra és evésre a Fiúkat!
Nagyon nagyon kell a szerencse is!!!! Megérdemelnék , hogy melléjük szegődjön, mert Világ nagy kontinens versenyeken , általában a szerbeknek kedves Fortuna Istenasszony!!!

TEHÁT MA MAGYAR IDŐ SZERINT 16-ÓRAKOR !!!!!!!!!!

Mikor szívedhez közelinek szól a Magyar Himnusz!!!!
  2014-08-30 06:51:59, szombat

Link

Link

Vasárnapra kérjük asok sok ++++++ szurkolást!

Magyarország-Olaszország 9:8 (1:2, 2:3, 2:2, 4:1)
  2014-08-29 18:48:54, péntek

Az olaszok ellen 1-4 és 3-7 is volt az állás a tbiliszi Európa-bajnokságon, de a válogatott nem adta fel, és megnyerte az elődöntőt. A döntőben a szerbek jönnek!

G.: Kolozsi, Manhercz K. 2-2, Sedlmayer, Horváth, Szedmák, Kovács G., Pohl
A harmadik negyedben még négygólos volt a hátrány, csapatunk egyszer vezetett az egész meccsen - három másodperccel a vége előtt.
A döntőben Szerbia lesz az ellenfél, vasárnap. magyar idő szerint 16 órakor.

Hajrá a szerbek ellen , nagy nagy hajrá!!!!

HAJRÁ MAGYAROK-HAJRÁ SRÁCOK- HAJRÁ ZOTYA

Horkai György, a magyar válogatott kapitánya:

"Nehéz mit mondani, megint Kásás Zoli mondta, hogy nem bírja már ezeket a meccseket idegekkel. Persze, nagyon örülünk, hogy győztünk, és ott vagyunk a döntőben, ez hatalmas dolog.

Itt középről a negyedik az én BÜSZKESÉGEM !!!

és a meccs végén !!!!!!!

JUNIOR-EB: NÉGY között MAGYARORSZÁG
  2014-08-29 06:48:42, péntek

A magyar válogatott 9-8-ra legyőzte Tbilisziben Montenegrót, ezzel már teljesítette a célkitűzést, és éremért játszhat a kontinenstornán.

A magyar válogatott a Hollandia-Olaszország mérkőzés győztesével játszik a döntőbe jutásért.

MA MAGYAR IDŐ SZERINT 14-órakor Magyarország - Olaszország !!!!!!

HAJRÁ MAGYAROK [-HAJRÁ FIÚK- HAJRÁ ZOTYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/b]

Mondtam a srácoknak, hogy nem kéne játszaniuk az idegeimmel, Kásás Zoli meg csak annyit mondott, öreg már az ilyen izgalmakhoz.
összegzett a szövetségi kapitány

Junior Eb - Montenegró jön, az elődöntőért
  2014-08-28 07:09:35, csütörtök

Link

Csütörtökön, magyar idő szerint 14 órakor Montenegróval játszik a magyar U19-es válogatott a junior Eb elődöntőjébe jutásért.

Szabadnapos volt a magyar csapat szerdán, köszönhetően a csoportelsőségnek.

HAJRÁ MAGYAROK-HAJRÁ FIÚK-HAJRÁ ZOTYÁM!!!!!!

ott KÖZÉPEN SZEMBEN!!!!!!!!!

azért A KÖRNYEZET SE-SEMMI, IGAZ ÉRTESÜLÉSEIM SZERINT , CSAK AZ EDZÉSEK FOLYNAK SZABAD-PÁLYÁN , A MECCSEK FEDETTBEN!!!!!

2014-08-27 07:14:28, szerda

Nézem ezt a képet

ezen a kapunk csak a "magány jár ki -be!!!!!

Hozzám bármikor bejöhetsz , a kapum nyitva áll !!!!!!

Az egyedüllét nem mindig a legjobb környezete a lélek magányának.

Szerencsére ezt még nem próbáltam .

0 komment , kategória:  mAGAMRÓL -NAPJAIMRÓL!
JUNIOR-EB: PAZAR JÁTÉKKAL CSOPORTELSŐK a Fiúk!!!!!!
  2014-08-26 09:13:30, kedd

JUNIOR-EB: PAZAR JÁTÉKKAL CSOPORTELSŐK A FIÚK

A spanyolok ellen nagyszerűen játszott a magyar válogatott, és 7 gólos győzelmet aratott, amivel megnyerte csoportját.

A szlovákok elleni könnyű és a hollandok elleni ideges győzelem után a csoportelsőség volt a tét a tbiliszi férfi junior Eb-n, a spanyolok ellen.

Kolozsi Marcell pazar ejtéssel nyitott (1-0), már azt hitte mindenki, lejárt a támadóidőnk. A kapufa, majd a magyar blokk mentett ezután, hogy aztán emberelőnyben növeljük a különbséget, 2-0. Szép kezdés.

Fendy lőtte át a magyar falat, 2-1, majd kimaradt egy magyar fór, Manhercz Krisztián lövését védte a kapus. Pohl Zoltán lőtte ki a jobb felsőt a 6. percben, ismét kettő volt a magyar csapat előnye. Ez is maradt a negyed végére.

Sedlmayer Tamás elhozta a második ráúszást, de csak a harmadik percben jegyezhettünk fel fontos pillanatot: György Dávid remek reflexszel védett közelről, és a következő támadásnál Szedmák Dávid betalált, jól indult tehát a negyed, 4-1.

Mázlink is volt, a kapufára lőttek a spanyolok emberelőnyben (gyorsan ellőtték), majd György védett ismét nagyot, már az 5. percben. Idegtépő pillanatok következtek a 6. percben, amikor emberelőnybe kerültünk: kicsit hosszúra sikerült az egyik passz, Manhercz megmentette, visszatette Sedlmayernek, aki hatalmas gólt ragasztott a kapuba, 5-1.

Navajas aztán csak betalált centerből, 5-2. Az utolsó percben nagyszerű labdaszerzéssel jelentkeztünk, majd jött a megúszás és Manhercz Krisztián gólja, 6-2. Nem lehetett könnyű ezt elviselni spanyol részről, így kijönni egy fórból, ráadásul időkérés után...

Az első akció a miénk volt a nagyszünet után, az első nagy védés is, György volt a helyén, megint. 5 métereshez jutottunk, amit Sedlmayer értékesített, 7-2. Sőt, gyönyörű gól következett ezután is, Pohl kapta középen, és behúzta, 8-2, pazar, remek, csodálatos részeredmény.

A 3. percben büntetőhöz jutottak a spanyolok, Fendy értékesítette, 8-3. Szépen megoldották a fiúk az emberfórt, de kapufa lett az akció vége a negyed közepén. Egy támadással később Sedlmayer rázta meg magát, 9-3, bombagól volt, a második tőle ezen a találkozón.

Aztán Manhercz irigyelte meg, hasonló góllal 10-3, remekelt a magyar csapat. Emberelőnyből szépítettek a spanyolok, Corbalan talált be, 10-4. Kolozsi Marcell ért két csapattársa nyomába, újabb távoli bomba, a spanyol kapust nem dicsérik meg ezért, 11-4. Ez lett a negyed vége.

Kovács Zoltán is feliratkozott a gólszerzők közé a negyedik negyed negyedik percben, 12-4. Lazára sikeredett ez a játékrész, hiszen ekkorra már eldőlt a meccs. Cabanas szépített a 7. perc végén (12-5), majd több gól már nem született.