Spanyol Király kupa döntő: Barcelona kapta meg

- 2015. Május 30. DÖNTŐ Barcelona - Atl. Bilbau 3:1
Mérkőzés leírása: Link
BARCELONA: Ter Stegen - Alba, Mascherano, Piqué, Alves - Iniesta, Busquets, Rakitic - Neymar, Suárez, Messi. Edző: Luis Enrique.
Kispad: Bravo, Mathieu, Xavi, Pedro, Rafinha, Bartra, Adriano.
20. perc: GÓÓÓÓÓÓL! VEZET A BARCELONA! Messi indult meg a jobb szélen, néegy embert is kicselezett, majd betört a tizenhatoson belülre, és takarásból lőtt, Herrerín pedig nem látta, hogy a rövid arokba zúzul az argentin zseni 8 méteres lövése. 0-1
74. perc: GÓÓÓÓÓÓL! MESSI! AZ MSN 120. IDEI TALÁLATA! Ennyit a megerőltetésről... Dani Alves furott el a jobb oldalon, középre játszott laposan, Messi pedig az ötös jobb sarkáról a védőjét megelőzve külsővel rúgta a kapu bal oldalába a harmadik barcelonai gólt. 0-3
Lionel Messi 50. spanyol kupameccsén a 34. gólját lőtte, idén összesen az 58. találata volt. Szédületes.
.........

36. perc: GÓÓÓÓÓÓL! NEYMAR! Sakk-matt... Suárez kapta a labdát Rakiticstől, majd 12 méterre a kaputól a bal oldalra gurított, ahol érkezett Neymar, és 6 méterről belsővel az üres kapuba passzolt. 0-2