2017-07-08 09:17:39, szombat
|
|
|
Märcz Tamás szövetségi kapitány kijelölte a 17. FINA Világbajnokságon szereplő magyar válogatott tizenhárom fős keretét.
- Decker Attila, Nagy Viktor (kapusok)
Decker Ádám, Erdélyi Balázs, Gór-Nagy Miklós, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Manhercz Krisztián, Mezei Tamás, Zalánki Gergő, Török Béla, Varga Dénes, Vámos Márton (mezőnyjátékosok)
Märcz Tamás szövetségi kapitány a szerbek elleni gyakorlásokat követően nevezte meg a keretet. A magyar csapatban két olimpiai bajnok, Hosnyánszky Norbert és Varga Dénes szerepel, a barcelonai, 2013-as világbajnok csapatból nyolcan képviseltetik magukat. Mezei Tamás újonc lesz, hiszen korábban egyetlen világversenyen sem vett még részt.
A férfitorna programja:
Július 17., hétfő:
M1 9:30: Brazília-Kazahsztán
M2 10:50: Montenegró-Kanada
M3 12:10: Franciaország-Olaszország
M4 13:30: Spanyolország-Görögország
M5 17:30: Szerbia-Dél-Afrika
M6 18:50: Egyesült Államok-Horvátország
M7 20:10: Ausztrália-MAGYARORSZÁG
M8 21:30: Japán-Oroszország
Július 19., szerda:
M10 9:30: Franciaország-Ausztrália
M11 10:50: Dél-Afrika-Görögország
M12 12:10: Spanyolország-Szerbia
M13 13:30: Oroszország-Horvátország
M14 17:30: Egyesült Államok-Japán
M15 18:50: Kanada-Kazahsztán
M9 20:10: MAGYARORSZÁG-Olaszország
M16 21:30: Brazília-Montenegró
Július 21., péntek:
M17 9:30: Spanyolország-Dél-Afrika
M18 10:50: Szerbia-Görögország
M19 12:10: Egyesült Államok-Oroszország
M20 13:30: Japán-Horvátország
M21 17:30: Brazília-Kanada
M22 18:50: Montenegró-Kazahsztán
M23 20:10: Franciaország-MAGYARORSZÁG
M24 21:30: Ausztrália-Olaszország
Július 23., vasárnap
A 13-16. helyért:
M25 10:30: A4-B4
M26 12:00: C4-D4
A nyolc közé jutásért:
M27 13:30: A2-B3
M28 15:00: A3-B2
M29 20:30: C2-D3
M30 22:00 C3-D2
Július 25., kedd
A 15. helyért:
M31 09:30: M25 vesztes-M26 vesztes
A 13. helyért:
M32 10:50: M25 győztes-M26 győztes
A 9-12. helyért:
M33 12:10: M27 vesztese-M29 vesztese
M34 13:30: M28 vesztese-M30 vesztese
Negyeddöntő:
M35 14:50: A1-C2/D3 (M29)
M36 16:10: B1- C3/D2 (M30)
M37 20:30: C1- A2/B3 (M27)
M38 22:00: D1-A3-B2 (M28)
Július 27., csütörtök
A 11. helyért:
M39 10:30: M33 vesztes-M34 vesztes
A 9. helyért:
M40 12:00: M33 győztes-M34 győztes
Az 5-8. helyért:
M41 13:30: M35 vesztes-M36 vesztes
M42 15:00: M37 vesztes-M38 vesztes
Elődöntő:
M43 20:30: A1-C2/D3 győztese (M35)-B1-C3/D2 győztese (M36)
M44 22:00: C1- A2/B3 győztese (M37)-D1-A3-B2 győztese (M38)
Július 29., szombat
A 7. helyért:
M45 12:00: M41 vesztese-M42 vesztese
Az 5. helyért:
M46 13:30: M41 győztes-M42 győztes
A 3. helyért: (itt várom a Magyar válogatott csapatot)
M47 15:00: M43 vesztes-M44 vesztes
Döntő: (itt várom a Magyar válogatott csapatot, mely biztos érmet jelent, csak a színe lesz más)
M48 20:30: M43 győztes-M44 győztes
|
|
|
0 komment
, kategória: Vizes OB, VB 2017_Magyarország |
|
Címkék: világbajnokságon, mezőnyjátékosok, világversenyen, franciaország, spanyolország, gyakorlásokat, képviseltetik, magyarország, horvátország, oroszország, olaszország, hosnyánszky, világbajnok, görögország, negyeddöntő, barcelonai, válogatott, szövetségi, kazahsztán, montenegró, ausztrália, férfitorna, tizenhárom, kijelölte, csapatban, krisztián, csütörtök, programja, csapatból, vesztese, szereplő, brazília, győztese, egyesült, egyetlen, jutásért, szerbek elleni, magyar csapatban, férfitorna programja, nyolc közé, színe lesz, Märcz Tamás, FINA Világbajnokságon, Decker Attila, Nagy Viktor, Decker Ádám, Erdélyi Balázs, Gór-Nagy Miklós, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Manhercz Krisztián, Mezei Tamás, Zalánki Gergő, Török Béla, Varga Dénes, Vámos Márton, Egyesült Államok–,
|
|