Majd a visszavágón:
Barcelona - PSG 6:1 Így a 6:2-es gólaránnyal bejutott a legjobb 8 közé
Összefoglaló a gólokról videó Link
Mérkőzés leírása:Link
A Barcelona szerda este megcsinálta a lehetetlent, a párizsi 4-0-ás vereség után hazai pályán 6-1-re verte a PSG-t és ezzel bejutott a BL legjobb nyolc csapata közé. Luis Enrique, a Barcelona szakvezetője a mérkőzést követően alig találta a szavakat.
Történelem: 0-4 után hazai 6-1-gyel ment tovább a Barcelona Képek és a mérkőzés leírása
Link

- A katartikus élmény, az eufória néhány szurkolónál átmeneti szereptévesztést okozott..
Ők annyira átérezték a továbbjutást, annyira beleélték magukat a játékosok és az edzői stáb helyzetébe, hogy azt hitték, maguk is közéjük tartoznak. Így fordulhatott elő, hogy Sergi Roberto találatát követően néhányan berohantak a pályára, csakhogy a játékosokkal testközelben ünnepeljenek. Ezt az európai szövetség általában pénzbírsággal szokta “meghálálni".

Nagyobb kép a továbbjutás öröméről Link
...... .........

- Luis Enrique, a Barcelona szakvezetője szinte össze-vissza beszélt örömmámorában. Mondjuk ezen nincs mit csodálkozni. A vendég oldalon a negatív sokk bénította meg a nyelveket, a hazain az öröm kuszálta össze a gondolatokat.. A csapat szervezettsége szenzációs volt, kockáztattunk, de ez volt az egyetlen út a sikerhez. A vége egészen hősiesre sikeredett. A csapat végig hitt abban, hogy fordítani tud. Pedig a második félidőben már semmi sem utalt erre. A hajrában már mindent rálőttünk, a kapusunk is előrejött, és aztán... A hatodik gólt a Barcelona-szurkolói fújták be. A párizsi meccs cudar gyenge volt és a BL-nek ez a szakasza már nem az, ahol egy ilyen gyenge meccset megbocsájt a foci. Mégis fordítani tudtunk. Ez a szerda este egy horrorfilm volt. Pályafutásom alatt talán egyetlen mérkőzésen éltem át hasonlót, de akkor a pályán. Őrült este volt, gyerek, felnőtt aki látta, sosem felejti el ezt a napot.

- nyilatkozta a mérkőzés után rendkívül letörten Unai Emery, a PSG vezetőedzője. Az első félidőben egyértelműen a mi hibáinkból építkezett a Barcelona. Nem támadtunk le, túl mélyen védekeztünk, nem tartottuk meg a labdát. Ráadásul mindkét gólnál hibáztunk, amivel elég komoly segítséget adtunk nekik. A második félidőre megnyugodtunk és feljavultunk. Meg voltak a helyzeteink. Ha ez egy másik mérkőzés, simán 3-2-re felzárkózunk és igaz az is, hogy a játékvezető a mi szempontunkból nem mindig állt a helyzet magaslatán. A Barcelona mindent vagy semmit alapon játszott az utolsó percekben. Bejött nekik. Életem legszörnyűbb élménye ez, de szerintem a játékosaimnak is. Hatalmas lehetőséget hagytunk kihasználatlanul. Hiába nem fújt be a játékvezető nekünk két büntetőt. Nincs kifogás. Erre nem lehet. Iszonyatosan nehéz lenyelni, hogy egy 4-0-ra megnyert első mérkőzés után 6-1-re kikapunk és kiesünk, de kénytelenek leszünk. Még nehezebb lenyelni, hogy a 88. percben még sima továbbjutásra álltunk, 3-1 volt, és hét perc alatt kaptunk hármat. Az első félidőben pályán sem voltunk, a másodikban mindent megtettünk, de nem tudtunk továbbjutni. Még nem beszéltem az edzővel, a játékosokkal, mert mindenki tiszta ideg. Ez normális ilyenkor Előbb lehiggadunk, aztán értékelünk.

0 komment , kategória:  Lionel Messi  - Barcelona
Címkék: kihasználatlanul, szereptévesztést, szervezettsége, szempontunkból, pénzbírsággal, kockáztattunk, örömmámorában, továbbjutásra, megnyugodtunk, játékosaimnak, játékosokkal, iszonyatosan, ünnepeljenek, testközelben, egyértelműen, felzárkózunk, fordulhatott, továbbjutást, feljavultunk, összefoglaló, vezetőedzője, szakvezetője, gondolatokat, legszörnyűbb, pályafutásom, továbbjutni, játékvezető, középdöntők, védekeztünk, lehetőséget, szurkolónál, nyilatkozta, helyzeteink, gólaránnyal, továbbjutás, lehiggadunk, gólokról videó, párizsi 4-0-ás, mérkőzés leírása, katartikus élmény, eufória néhány, edzői stáb, játékosokkal testközelben, európai szövetség, továbbjutás öröméről, vendég oldalon, negatív sokk, öröm kuszálta, csapat szervezettsége, vége egészen, csapat végig, második félidőben, Luis Enrique, Barcelona Képek, Sergi Roberto, Unai Emery,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

Tudjátok ?
Belétünk a Sárkány évébe, béke vagy nagyobb háború vár ránk?
Még zöld a chili paprikám, ha beviszem a lakásba tovább fejlődik?
Tényleg hasznos gyógynövény a csalán?
Mi a teendő a novemberi Rododendron bimbóval?
Az álmoknak valóban van jelentése?
még több kérdés
Blog Címkék
Őrizkednünk kell...  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Png virág  Facebookon kaptam  Gyerekként sokat küzdöttünk az...  Png lepke  Segítsük barátainkat, hogy meg...  Png cica  Facebookon kaptam  képre írva  Facebookon kaptam  Régi emberek, akikre máig büsz...  Boldog születésnapot a ma ünne...  Amikor Jézus rátapos a lábadra  Png rózsa csokor  Png rózsa csokor  Egy bizonyos határt  Facebookon kaptam  Paul David Tripp Április 19  Segítsük barátainkat, hogy meg...  A nemzeti hovatartozás kulturá...  Esti kép  Egy lelki imádság  képre írva  Alázat  Szép estét kedves látogatóimna...  Szép estét kedves látogatóimna...  Bounty krémes  Szép napot kívánok  Facebookon kaptam  Erdőn  Segítsük barátainkat, hogy meg...  Garai Gábor - Takarítás  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam Cs Ildikótól  Facebookon kaptam  Nagyi telefonál  Mindig jusson idő nevetni  Hogy lehet megtartani  Facebookon kaptam  Tanuld meg ezt a versemet  Facebookon kaptam  Png lepke  Mit beszél, nem értem, hogy m...  Facebookon kaptam  Mit beszél, nem értem, hogy m...  George Gordon Lord Byron: Inez...  Hogyan lehet Jézust szenvedély...  Szép estét  Kellemes délutánt kívánok  Png fotel  Szép estét kedves látogatóimna...  Kaffka_Margit  Hogyan lehet Jézust szenvedély...  Ne kapaszkodj magasabbra,  Kellemes délutánt kívánok  Soha ne kedvezz...  Fekete-erdő desszert  Örülök, hogy látlak!  Alázat  Gonosz démon-álarc  Varga János Veniam - Fontos sz...  A televizió nem a kultúrát kép...  Örülök, hogy látlak!  Jó reggelt, jó napot mindenkin...  Facebookon kaptam  Akarat  Németh László tollából  Facebookon kaptam  Tavaszi kép  A nemzeti hovatartozás kulturá...  Egy bizonyos határt  Szívem  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Sose bánj semmit  Egy bizonyos határt  Hiányzik  Szép álmokat!  Éretlen vers  Minden harmadik...  Éretlen vers  Nagyi telefonál  Nagyi telefonál  Próbálj meg ...  Örülök, hogy látlak!  Neked tudnod kell  Szívem tiéd  Facebookon kaptam  Zsolnay Vilmos világhírű kera...  Akarat  Szép estét kedves látogatóimna...  Az igazi szeretetért rendszeri...  Régi emberek, akikre máig büsz...  Ágai Ágnes – Csendélet  A nemzeti hovatartozás kulturá...  69 éve hunyt el Albert Einstei...  Irgalom és ítélet
Bejegyzés Címkék
gólokról videó, párizsi 4-0-ás, mérkőzés leírása, katartikus élmény, eufória néhány, edzői stáb, játékosokkal testközelben, európai szövetség, továbbjutás öröméről, vendég oldalon, negatív sokk, öröm kuszálta, csapat szervezettsége, vége egészen, csapat végig, második félidőben, hatodik gólt, párizsi meccs, ilyen gyenge, szerda este, horrorfilm volt, mérkőzés után, első félidőben, második félidőre, másik mérkőzés, helyzet magaslatán, utolsó percekben, játékvezető nekünk, másodikban mindent, kihasználatlanul, szereptévesztést, szervezettsége, szempontunkból, pénzbírsággal, kockáztattunk, örömmámorában, továbbjutásra, megnyugodtunk, játékosaimnak, játékosokkal, iszonyatosan, ünnepeljenek, testközelben, egyértelműen, felzárkózunk, fordulhatott, továbbjutást, feljavultunk, összefoglaló, vezetőedzője, szakvezetője, gondolatokat, legszörnyűbb, pályafutásom, továbbjutni, játékvezető, középdöntők, védekeztünk, lehetőséget, szurkolónál, nyilatkozta, helyzeteink, gólaránnyal, továbbjutás, lehiggadunk, visszavágón, csodálkozni, kénytelenek, megcsinálta, lehetetlent, történelem, másodikban, megbocsájt, szenzációs, berohantak, helyzetébe, meghálálni, megtettünk, sikeredett, mérkőzésen, horrorfilm, katartikus, segítséget, magaslatán, értékelünk, hibáinkból, építkezett, félidőben, fordítani, tartoznak, előrejött, percekben, átérezték, mérkőzést, találatát, általában, szurkolói, , ,