Linktáram, Blogom, Képtáram, Videótáram, Ismerőseim, Fecsegj
Phjongcshang 2018 férfi sí biatron
  2018-02-12 23:13:11, hétfő

Sí lövő ebben a számban eddig nem védett címet. Eddig
A címvédő francia Martin Fourcade nyerte a sílövők férfi 12,5 kilométeres üldözéses versenyét a Phjongcshangi téli olimpia hétfői napján, begyűjtve ezzel pályafutása harmadik ötkarikás aranyérmét.

Korábban ebben a számban még soha nem volt címvédés a játékokon, és az sem fordult még elő, hogy az aktuális világbajnok nyerje az olimpiát is.
A vasárnapi sprintversenyben meglepetésre csupán nyolcadik Fourcade 22 másodperces hátránnyal vágott neki a távnak az elsőként induló német Arnd Peifferhez képest, aki a második lövészet után még vezetett. A harmadik lövészethez aztán heten szinte egyszerre érkeztek, s a helyzetből a legjobban a 29 éves Fourcade jött ki, miután ő volt az egyetlen, aki nem hibázott, a többiekre pedig büntetőkör várt.
A francia sztár a folytatásban nagy tempót diktált, egyedül kezdte meg az utolsó lövészetet, ismét ötből öt volt a találati aránya, ekkor pedig már tudta, hogy senki nem fogja megelőzni, ezt jelezte is azzal, hogy az öklével a levegőbe csapott.
Nagy meglepetésre a svédeké lett az ezüst a 14. helyről induló Sebastian Samuelssonnak köszönhetően, míg a harmadik helyen a német Benedikt Doll futott be.
- A sprintben győztes Peiffer nyolcadikként zárt.
A sílövőknél a sprintversenyek befutási sorrendje határozza meg az üldözéses számok indulási sorrendjét.

Sí lövészet, férfi 12,5 km üldözéses:
olimpiai bajnok: Martin Fourcade (Franciaország) 32:51.7 (1 büntetőkör)
2. Sebastian Samuelsson (Svédország) 12 mp hátrány (1 büntetőkör)
3. Benedikt Doll (Németország) 15.1 mp h. (1 büntetőkör)

0 komment , kategória:  Téli sportok
Címkék: sprintversenyben, sprintversenyek, franciaország, samuelssonnak, nyolcadikként, phjongcshangi, meglepetésre, folytatásban, köszönhetően, pályafutása, kilométeres, világbajnok, lövészethez, másodperces, németország, svédország, sílövőknél, büntetőkör, lövészetet, aranyérmét, sorrendjét, samuelsson, helyzetből, hátránnyal, peifferhez, vasárnapi, megelőzni, nyolcadik, legjobban, játékokon, többiekre, egyszerre, ötkarikás, sprintben, sorrendje, sebastian, számban eddig, címvédő francia, sílövők férfi, aktuális világbajnok, vasárnapi sprintversenyben, elsőként induló, második lövészet, harmadik lövészethez, többiekre pedig, francia sztár, folytatásban nagy, utolsó lövészetet, találati aránya, levegőbe csapott, svédeké lett, harmadik helyen, Martin Fourcade, Arnd Peifferhez, Sebastian Samuelssonnak, Benedikt Doll, Sebastian Samuelsson,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

02.10. 22:39 Bocskai emlékverseny - Három aranyéremmel zártak a magyarok
02.10. 21:27 Szakértő: oldódhat a feszültség a két Korea között a téli olimpia végeztéve...
02.10. 21:16 Kövér László: magyarok és a székelyek is súlyos árat fizettek az összetarto...
02.10. 20:47 Férfi kézilabda BL - Már a címvédő Vardar sem veretlen
02.10. 20:47 Turisztikai Szövetség: a minőséget kell megcéloznia a magyar vendéglátásnak
Mi a megfejtés nr. 47 ?
Szeretnéd, ha jobban látszódnának az érzelmeid?
még több kérdés
Blog Címkék
Zsuzsannáknak boldog névnapo...  Habos kávé  Nyelvlecke  Mit is énekel a kismadár ??  Cherokee indián Seattle Törzsf...  Boldog Születésnapot!!!  Mosolyogtál már ma?  Nyíló rózsák  Elbűvölő...  Törvény  Legyen szép heted  Barát az  Ami a szívből jön, őszinte és ...  Az ember is - ahogy a növény -...  Hát...  Egy boldogabb világot kívánok ...  Szép szíves kép !  Olyan...  Hát...  Névnapra szép verses-könyvek  Soha ne...  Facebookon kaptam  Ha hittel és akarattal mész el...  Minden dicsőségnél, minden teh...  "A magányt, kétségbeesést és r...  Igazság  El kell fogadnunk az embereket...  Sellő teliholdnál  Galaxis  Fuss, te Tél!  Öt étel, amellyel megőrizhető ...  Tallóztam  Grenadírmars  Szerelmespár  Idézet !  Ne vágyakozzunk nagy örömökre  Na.....  Love !  Idézet !  Tigris  Névnapra szép verses-könyvek  Mélységben  Tavaszváró  Nagyböjt első vasárnap 02.18  Nem adhat szeretetet az, akibe...  Pucér gondolatok  Szép szíves kép !  Pucér gondolatok  Mosolyogtál már ma?  Az ember is - ahogy a növény -...  Gondolatok...  Segítségért fohászkodni!  Fekete pillangó  a HÁLA az élet nagy szorzója !  Soha ne tedd a boldogságod kul...  Ne zsúfoljátok tele lelketeket...  Add a kezed  A Zene - Jennifer Rush: The p...  Juhász Gyula - Valami nagy  Nagyböjt első vasárnap 02.18  Sonkás rakott tészta  Szeretettel köszöntöm névnapju...  A csodák...  Lila szárnyú angyal  Tudod mi a boldogság? Nem csak...  Idézet !  Juhász Gyula - Valami nagy  Merjünk nagyot álmodni...  Galaxis  Igazság  Na.....  Bera Irén /POET/:Szürke percek  Fehér rózsák a fényben  Engedelmesség  Törvény  Szìnes rózsàk  Jöjj gyermek, messzi tájra  Zámbó Jimmy emlékére !  Az ember sose kéri, hogy szere...  Egy boldogabb világot kívánok ...  Love !  Love !  Az ember sose kéri, hogy szere...  Gondolat...  Az ember is - ahogy a növény -...  Engedelmesség  Hát...  Még....  Még hiszek a boldogságban, abb...  Gondolat...  Legyél azzá, amiért születtél,  Jöjj gyermek, messzi tájra  Pucér gondolatok  Prédikáció 2018. február 18. T...  Gondolat..  Mit is énekel a kismadár ??  Segítség!!! Ki akarok menni!!  Egy boldogabb világot kívánok ...  Szép gondolatok...  Tallóztam
Bejegyzés Címkék
számban eddig, címvédő francia, sílövők férfi, aktuális világbajnok, vasárnapi sprintversenyben, elsőként induló, második lövészet, harmadik lövészethez, többiekre pedig, francia sztár, folytatásban nagy, utolsó lövészetet, találati aránya, levegőbe csapott, svédeké lett, harmadik helyen, német Benedikt, sprintben győztes, sprintversenyek befutási, üldözéses számok, sprintversenyben, sprintversenyek, franciaország, samuelssonnak, nyolcadikként, phjongcshangi, meglepetésre, folytatásban, köszönhetően, pályafutása, kilométeres, világbajnok, lövészethez, másodperces, németország, svédország, sílövőknél, büntetőkör, lövészetet, aranyérmét, sorrendjét, samuelsson, helyzetből, hátránnyal, peifferhez, vasárnapi, megelőzni, nyolcadik, legjobban, játékokon, többiekre, egyszerre, ötkarikás, sprintben, sorrendje, sebastian, üldözéses, begyűjtve, versenyét, határozza, lövészet, fourcade, benedikt, olimpiai, vezetett, elsőként, indulási, érkeztek, találati, levegőbe, harmadik, egyetlen, befutási, hibázott, aktuális, korábban, olimpiát, címvédés, fordult, olimpia, francia, egyedül, peiffer, címvédő, diktált, sílövők, , ,