Profil képem!
Linktáram, Blogom, Képtáram, Videótáram, Ismerőseim, Fecsegj
Vb-történelmet írt a videóbíró
  2018-06-26 08:22:40, kedd

Az A csoport semmiről sem döntő utolsó mérkőzése, a Szaúd-Arábia-Egyiptom találkozó (2-1) mégis bevonul a futball históriás könyvébe.
Videó Link
Az első félidő hosszabbításában ugyanis egy hosszas videóbírózás után büntetőt kapott Szaúd-Arábia - öt perccel korábban is kaptak egyet, de a vb-legöregebb kapusa azt megfogta -, amit Al-Faraj annak rendje és módja szerint be is lőtt. Azon túl, hogy közel-keleti csapat ezzel egyenlített, még egy dolgot érdemes rögzíteni:
A 2018-as világbajnokság eddigi 34 meccsén ez volt a 18. büntető, ami csúcsbeállítás. A 2002-es v.b.-én adtak ennyi tizenegyest a játékvezetők, de akkor az egész világbajnokságon.
A videóbíró jótékony, vagy kártékony - ezt mindenki döntse el maga - hatásának köszönhetően azonban Oroszországban még a csoportkör vége előtt sikerült elérni ezt a számot, ami vb-rekord beállítás.

0 komment , kategória:  Külföldi foci
Címkék: világbajnokságon, hosszabbításában, világbajnokság, csúcsbeállítás, oroszországban, köszönhetően, videóbírózás, játékvezetők, egyenlített, tizenegyest, legöregebb, csoportkör, videóbíró, beállítás, hatásának, kártékony, históriás, találkozó, rögzíteni, mérkőzése, sikerült, egyiptom, büntetőt, semmiről, korábban, megfogta, jótékony, könyvébe, mindenki, büntető, szerint, érdemes, perccel, meccsén, ugyanis, hosszas, futball históriás, első félidő, hosszas videóbírózás, vb-legöregebb kapusa, dolgot érdemes, 2018-as világbajnokság, egész világbajnokságon, videóbíró jótékony, csoportkör vége,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

Tudjátok ?
Belétünk a Sárkány évébe, béke vagy nagyobb háború vár ránk?
Még zöld a chili paprikám, ha beviszem a lakásba tovább fejlődik?
Tényleg hasznos gyógynövény a csalán?
Mi a teendő a novemberi Rododendron bimbóval?
Az álmoknak valóban van jelentése?
még több kérdés
Blog Címkék
Vérnyomáscsökkentés  A máj egészségének javítása te...  Kezdjük annak a megértésével,....  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Görgess  Alvó cica  Az eper flavonoidjainak gyógyh...  Facebookon kaptam Krisztinától  Facebookon kaptam  képre írva  Minden kedves látogatómnak sze...  Az időszakos böjt és a vérnyom...  Facebookon kaptam  Haja van  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Jézus amikor fölment a hegyre,...  A pálma a győzelem és a diadal...  Tudd, hogy magától az élet soh...  A jó lelkek  A tavasz nem csak önmagában sz...  Jó éjszakát  Alvó baby  Szép estét kedves látogatóimna...  Nagyhétfő:  Facebookon kaptam Krisztina b...  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Virágvasárnap: az élet és a re...  Szimbólumok  Soli Deo gloria  A Víz Világnapja.  Jó éjszakát  Mi van, ha?  Nagy Feró megmondta?  Márciuzs 24.  Havazás  Nem látom őket  Virág vasárnap  Virágvasárnap a húsvét előtti  Úgy sajog ez a vad tavasz,  Szeretettel !  Karinthy Frigyes: Almafa  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Sok ember olyan,  Havasi gyopár  Öreg nő sóhajt  Facebookon kaptam  képre írva  Humor is meg nem is szerinted?  A Víz Világnapja.  Facebookon kaptam Mírjam barát...  Esti kép  A máj egészségét biztosító és ...  Boldog virágvasárnapot minden...  képre írva  Facebookon kaptam  Virágvasárnap a húsvét előtti  Paul David Tripp Március 25  Alvó baby  Úgy sajog ez a vad tavasz,  Alvó baby  Esti kép  Facebookon kaptam  Galaktikus kapcsolat  Facebookon kaptam  2004-es kivégzés után  Könyvek  Kékfestőről pár szóban  Úgy sajog ez a vad tavasz,  Facebookon kaptam  képre írva  Karinthy Frigyes: Almafa  2004-es kivégzés után  Fülpontok  képre írva  Paul David Tripp Március 25  Facebookon kaptam  Most - segíts meg Mária ,  Szép álmokat!  képre írva  Az idegen országok éghajlata  Tudd, hogy magától az élet soh...  Víz! Se ízed nincs, se színed,...  Galaktikus kapcsolat  2004-es kivégzés után  Szép álmokat!  Paul David Tripp Március 26  Virágos mező  Virágos mező  Öreg nő sóhajt  Facebookon kaptam  képre írva  Tedd őt foglyul, Uram  Szép estét kedves látogatóimna...  Minden kedves látogatómnak sze...  Szép estét kedves látogatóimna...
Bejegyzés Címkék
futball históriás, első félidő, hosszas videóbírózás, vb-legöregebb kapusa, dolgot érdemes, 2018-as világbajnokság, egész világbajnokságon, videóbíró jótékony, csoportkör vége, világbajnokságon, hosszabbításában, világbajnokság, csúcsbeállítás, oroszországban, köszönhetően, videóbírózás, játékvezetők, egyenlített, tizenegyest, legöregebb, csoportkör, videóbíró, beállítás, hatásának, kártékony, históriás, találkozó, rögzíteni, mérkőzése, sikerült, egyiptom, büntetőt, semmiről, korábban, megfogta, jótékony, könyvébe, mindenki, büntető, szerint, érdemes, perccel, meccsén, ugyanis, hosszas, azonban, futball, bevonul, csoport, számot, csapat, rekord, elérni, dolgot, eddigi, rendje, döntse, keleti, kapusa, kapott, arábia, kaptak, félidő, utolsó, ennyi, annak, döntő, egyet, szaúd, akkor, videó, előtt, egész, mégis, adtak, módja, közel, faraj, ezzel, , ,