Az új magyar aranygeneráció fantasztikus győzelmeket aratott
Magyarország - Brazilia 27:14
Magyarország - Portugália 33:20
Magyarország - Montenegro 27:17
Magyarország - Norvégia 35:27 Eddig 122 gól lőttünk és 88 gólt kaptunk Gólkülönbség: 34
Az utolsó mérkőzés: - Debrecen, Főnix Csarnok, 4200 néző. Vezette: Sosagordalina, Lemesmartinez (uruguayiak)
Kiváló teljesítményt nyújtott az ifi válogatott csapat.
Az "A" csoport első helyezettje lett 8 ponttal a Magyar női junior válogatott.
...... ........

A legjobb 16 közé jutott, Július .10 kedden 16.15-kor Szlovénia ellen lép pályára a Főnix-csarnokban

- 24. hu oldalon:
Női junior kézi-vb: Suba- remek védéseivel , kiütöttük a norvégokat is!
A MAGYAR NŐI JUNIORVÁLOGATOTT KERETE
- Kapusok: BINÓ Boglárka (Győri Audi ETO), HLOGYIK Petra (MTK Budapest), SUBA Sára (GVM Europe-Vác)
- Jobbszélsők: FALUVÉGI Dorottya (FTC-Rail Cargo Hungaria), KUTI Bettina (MTK Budapest)
- Jobbátlövők: KLUJBER Katrin (Dunaújvárosi KKA), PÉNZES Laura (DVSC-TVP)
- Irányítók: LAKATOS Rita (GVM Europe-Vác), SZABÓ Kitti (NEKA)
- Beállók: GIRICZ Laura (EUbility Group Békéscsaba), PÁSZTOR Noémi (Budaörs), TÓVIZI Petra (DVSC-TVP)
- Balátlövők: HÁFRA Noémi (FTC-Rail Cargo Hungaria), HORNYÁK Bernadett (GVM Europe-Vác), HORVÁTH Laura (NEKA), KÁCSOR Gréta (GVM Europe-Vác)
- Balszélsők: FODOR Csenge (Győri Audi ETO), MÁRTON Gréta (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Szövetségi edző: GOLOVIN Vlagyimir
Edző: PIGNICZKI Krisztina

- MESTERMÉRLEG
Golovin Vlagyimir: - Az előző mérkőzésekhez képest lényegesen kevesebbet hibáztunk. Ami volt hibánk ezen az összecsapáson, az mind abból adódott, hogy a második félidőben megpróbáltuk tudatosan lelassítani a norvégok játékát, ezzel egy időben ehhez mi is belassultunk. Persze, tegyük hozzá, hogy azt a tempót, amit az első félidőben diktáltunk, lehetetlen bírni hatvan percig. Most örülök a sikernek, a leendő ellenfelünkkel majd csak ezután kezdünk el foglalkozni.

Cikk: Subát adtunk a norvégokra: elsöprő magyar siker a junior kézis V.B.én Link

Cikk: Parádés erőfelmérő Link

0 komment , kategória:  Egyéb sport
Címkék: juniorválogatott, ellenfelünkkel, aranygeneráció, összecsapáson, sosagordalina, mérkőzésekhez, lemesmartinez, teljesítményt, megpróbáltuk, belassultunk, magyarország, gólkülönbség, mestermérleg, dunaújvárosi, fantasztikus, győzelmeket, jobbszélsők, helyezettje, jobbátlövők, lelassítani, foglalkozni, békéscsaba, válogatott, csarnokban, védéseivel, norvégokat, kevesebbet, lényegesen, lehetetlen, diktáltunk, szövetségi, balátlövők, norvégokra, balszélsők, uruguayiak, montenegro, utolsó mérkőzés, előző mérkőzésekhez, mind abból, második félidőben, norvégok játékát, időben ehhez, első félidőben, leendő ellenfelünkkel, junior kézis, Junior, Főnix Csarnok, MAGYAR NŐI JUNIORVÁLOGATOTT KERETE, BINÓ Boglárka, Győri Audi ETO, HLOGYIK Petra, SUBA Sára, FALUVÉGI Dorottya, FTC-Rail Cargo Hungaria, KUTI Bettina, KLUJBER Katrin, Dunaújvárosi KKA, PÉNZES Laura, LAKATOS Rita, SZABÓ Kitti, GIRICZ Laura, EUbility Group Békéscsaba, PÁSZTOR Noémi, TÓVIZI Petra, HÁFRA Noémi, HORNYÁK Bernadett, HORVÁTH Laura, KÁCSOR Gréta, FODOR Csenge, MÁRTON Gréta, GOLOVIN Vlagyimir, PIGNICZKI Krisztina, Golovin Vlagyimir,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

09.22. 12:53 A Párbeszéd szigorítaná az európai légszennyezettségi normákat
09.22. 12:53 Kövér: nem hagyhatjuk, hogy a társadalom erkölcsi többségét felmorzsolják
09.22. 12:43 Folytatódik a Bach orgonaműveit bemutató sorozat
09.22. 12:33 Jobbik: Magyarország csatlakozzon az európai ügyészséghez!
09.22. 12:33 Cselgáncs-vb - Ungvári Miklós is búcsúzott
09.22. 12:13 Negyedik alkalommal szervezett jótékonysági félmaratont az Ökumenikus Segél...
09.22. 12:13 DK: továbbra is válasszák közvetlenül a főpolgármestert!
09.22. 12:04 A viharos szélben kidőlt fák, leszakadt ágak miatt riasztják a fővárosi tűz...
09.22. 11:43 Asztalitenisz Eb - Póta elődöntős és már biztosan érmes női párosban
09.22. 11:43 Meghalt egy ember Sopronnál balesetben
Tudjátok ?
Mi a megfejtés nr. 74 ?
Képrejtvény. Ki tudod találni?
még több kérdés
Blog Címkék
Gyülekezet  Köszönöm neked  Aranyosi Ervin: Mosolygósan...  Isteni  Ugrai Panna első felnőtt világ...  Éjjel kettőkor  Vagány szépség  Keresztyén ember  Egy tenyérnyi hely  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Köszönöm neked  Facebookon kaptam  Jó éjt !  Halló  Fiatal  Szkíta temetőt találtak Cegléd...  A hang  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Parton ülő  Éjjel kettőkor  Kurucz Lányok: Tudod, szeretle...  Viccek mára  Keresztút - Pio atya gondolata...  eierlayBruecke (German)  1.2. Az Őszödi Beszéd és a pol...  Érdekesség  Mírjam barátnőmtől a facebooko...  Boldog szülinapot a ma ünneplő...  Szent László-szobrot állította...  Szent Pio atya jubileuma  1956-os kerékpártúra Mosonmagy...  Ma ablakcsere  Jókezű sebész  Szèp napot kívánok  Mit és hogyan jelképez az adve...  24. évközi hét kedd 09.18  Szemfényvesztés  Facebookon kaptam  Kurucz Lányok: Tudod, szeretle...  Nem is sejtjük  Ministránsaink imája  Facebookon kaptam  Isten neve  Ma ablakcsere  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Ma ablakcsere  Szent László-szobrot állította...  Érdekesség  Szeretet  Élet  A táltoskirály tanítása  Csak egy napra  Mné, Kati szerkesztése - ősz  Csak egy napra  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Csak egy napra  Meztelenül ugrott ki az ablako...  Szívlufik  Mné, Kati szerkesztése - ősz  Csőd  Facebookon kaptam  1.2. Az Őszödi Beszéd és a pol...  Szülő iránti tisztelet  Erdőben  Nyugalom napja  Nyugalom napja  Szép napot mindenkinek!  Boldog szülinapot a ma ünneplő...  Keresek valakit !  Érdekesség  Aranyosi Ervin: Ne add fel!  Fehér hajú Anyám  Világítótoronynál  Facebookon kaptam  Isteni  Virág körül  Jókezű sebész  Köszönöm neked  Szülő  Facebookon kaptam  Az idő  Megpihenten  Isten neve  ISZLÁM JÖVŐKÉP - Kubínyi Tamás...  A hang  Copertinói Szent József, a rep...  Aranyosi Ervin: Ne add fel!  24. évközi hét kedd 09.18  Emlékezés  2. Az Őszödi Beszéd és a polg...  Cserhát Művész Kör Turai feszt...  Nyugalom napja  Vagány szépség  Te magad vagy !
Bejegyzés Címkék
utolsó mérkőzés, előző mérkőzésekhez, mind abból, második félidőben, norvégok játékát, időben ehhez, első félidőben, leendő ellenfelünkkel, junior kézis, juniorválogatott, ellenfelünkkel, aranygeneráció, összecsapáson, sosagordalina, mérkőzésekhez, lemesmartinez, teljesítményt, megpróbáltuk, belassultunk, magyarország, gólkülönbség, mestermérleg, dunaújvárosi, fantasztikus, győzelmeket, jobbszélsők, helyezettje, jobbátlövők, lelassítani, foglalkozni, békéscsaba, válogatott, csarnokban, védéseivel, norvégokat, kevesebbet, lényegesen, lehetetlen, diktáltunk, szövetségi, balátlövők, norvégokra, balszélsők, uruguayiak, montenegro, erőfelmérő, portugália, félidőben, szlovénia, vlagyimir, pigniczki, irányítók, bernadett, hibáztunk, tudatosan, kiütöttük, krisztina, budapest, brazilia, boglárka, norvégia, sikernek, hungaria, nyújtott, dorottya, faluvégi, eubility, norvégok, mérkőzés, debrecen, klujber, budaörs, hlogyik, adódott, kezdünk, második, legjobb, beállók, elsöprő, golovin, aratott, kapusok, bettina, pályára, csoport, játékát, horváth, kaptunk, hornyák, csarnok, lakatos, , ,