Profil képem!
Linktáram, Blogom, Képtáram, Videótáram, Ismerőseim, Fecsegj
Már Ronaldo a gólrekorder az E.B. labdarúgás selejtezőn
  2019-09-11 21:30:36, szerda

Kedd este óta Cristiano Ronaldo a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők történetének legeredményesebb gólszerzője, 22., 23., 24. és 25. találatával ugyanis lehagyta az eddigi csúcstartó ír Robbie Keane-t, aki 23-szor volt eredményes.
Az Eb- és Nemzetek Ligája-címvédő portugál válogatott 5-1-re nyert Vilniusban, a litvánok vendégeként, a Juventust erősítő Ronaldo pedig négyszer talált be a hazaiak kapujába - pályafutása során másodszor szerzett négy gólt egy mérkőzésen a nemzeti csapatban.
"Nem a személyes elismerések érdekelnek, még ha jól is esnek. A lényeg, hogy ezek mindig olyan dolgok eredményei, amelyeket közösen, csapatként érünk el" - mondta a futballista.
A 34 éves játékos jelenleg 93 válogatottbeli találatnál jár, a világcsúcsot az irániak volt futballistája, Ali Daei tartja 109-cel.
"Nincs olyan stadion a világon, amelyben Ronaldót ne ünnepelnék. Ő a világ legjobbja. És ezt most ismét bizonyította" - mondta játékosa teljesítményéről Fernando Santos, a portugálok szövetségi kapitánya.
Ronaldo a 7. percben büntetőből volt eredményes, majd a második félidőben 14 percen belül (62., 65., 76.) három gólt is szerzett.

0 komment , kategória:  Real Madrid - Cr. Ronaldo
Címkék: teljesítményéről, legeredményesebb, válogatottbeli, futballistája, történetének, bizonyította, világcsúcsot, találatával, pályafutása, gólszerzője, futballista, vendégeként, elismerések, mérkőzésen, eredményei, portugálok, válogatott, vilniusban, ünnepelnék, találatnál, büntetőből, szövetségi, eredményes, érdekelnek, csapatként, csúcstartó, selejtezők, legjobbja, labdarúgó, másodszor, csapatban, félidőben, amelyeket, juventust, kapitánya, személyes, labdarúgó Európa-bajnoki, eddigi csúcstartó, litvánok vendégeként, hazaiak kapujába, nemzeti csapatban, személyes elismerések, irániak volt, világ legjobbja, portugálok szövetségi, második félidőben, Cristiano Ronaldo, Robbie Keane-t, Nemzetek Ligája-címvédő, Fernando Santos,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

Véleményezd!
09.21. 20:22 Önkormányzat 2019 - Zuglói önkormányzat: kedvezően alakult a kerület egyenl...
09.21. 20:22 Férfi vízilabda BL - Nagy fölénnyel nyert az OSC a selejtezőben
09.21. 20:12 A Luxor nyerőszámai és nyereményei
09.21. 20:02 Jégkorong Erste Liga - Először nyert a Gyergyószentmiklós
09.21. 20:02 Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Fehérvár
09.21. 20:02 Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
09.21. 19:52 Női kézilabda NB I - Döntetlen a fővárosban és Szombathelyen is
09.21. 19:42 Az ötös lottó nyerőszámai
09.21. 19:32 Zsolt Németh: Transilvania trebuie să fie aliatul Bucureştiului şi al Budap...
09.21. 19:32 Férfi kézilabda BL - Meglepően sima veszprémi vereség
Tudjátok ?
Az álmoknak valóban van jelentése?
Hogyan lehet megszabadulni a kuponoldalak és a maikupon hírlevéltől ?
Kívánhatok, Boldog Új Évet, minden megmaradt Csatilakónak?
Káros az alkohol ? Ha igen akkor mennyire ?
Kívánhatok kellemes ünnepeket?
még több kérdés
Blog Címkék
Vigyázz magadra, fiam! Tudd, h...  A lelkedre figyelj. Mikor dönt...  Vörös rózsa  Elhunyt Konrád György 87 éves ...  Kellemes hétvégét  Szép estét  Hintázó kislány  Vörös rózsa  Modern automata kávéfőző  Őszi dekoráció  Kellemes hétvégét - festmény ...  Facebookon kaptam  Káldi György. biblia fordító  Júdástallár  Tanmese egy kisleányról  Facebookon kaptam  Nagy Kilenced Szent Pio atyáho...  Lila rózsa  Szegénység  Őszi kép  Boldog ember  A szeretet határai..  Júdástallár  Őszi dekoráció  Írígységem története.  Tóth Gábor Csendélet görög szo...  Facebookon kaptam  Szép őszi napot  Napraforgók  Rózsa csokor  Őszi kép  Facebookon kaptam  Mire jó a cölibátus dolog?  Őszi kép  Png virág  Harmonia kártya után......  Facebookon kaptam  Egyedül a viselkedést lehet ,s...  Rózsa csokor vázában  Kellemes délutánt kívánok  Kardvirágok  Facebookon kaptam  Szempillantás  Rózsa csokor  Írígységem története.  Facebookon kaptam  Nő kalapban  Szív, rózsák és egy állatka  Sajtkrémleves  Szép napot  Különleges gerberák  Gyümölcstál  Szép őszi napot  Facebookon kaptam  Csak tedd, amit jónak látsz!  Őszi csokor  Dévai gyerekek énekelnek  Kellemes délutánt kívánok  Rózsa üvegben  Png virág  Szombat  Őszi kép  Aranyosi Ervin: Ne hagyd a szí...  Lila rózsa  Szilva süti  Hallo  Kettesben este a vízparton  Kellemes hétvégét - festmény ...  Kun Magdolna gyönyörű verse  Őszi kép  Szív, rózsák és egy állatka  Nyár  Zöld alma arc  Túlzott napozás  Boldoggá az tehet, aki boldogt...  Facebookon kaptam Krisztinától  Különleges gerberák  Vidám borsók  Png nő  Vigyázz magadra, fiam! Tudd, h...  Facebookon kaptam  Piros rózsák  Facebookon kaptam  Mindegy milyen nehéz volt a te...  Jó reggelt!  Szèp estét kedves látogat...  Mindegy milyen nehéz volt a te...  A Szent Kereszt felmagasztalás...  Az ősz mosolya  Őszi kép  Jó reggelt!  Őszi kép  Kellemes délutánt kívánok  Őszi csokor  Időtlenül  Boldog szülinapot a ma ünneplő...  Kislány cicával  Őszi csokor  Sík Sándor : Az ősz dalol  Nagy Kilenced Szent Pio atyáho...
Bejegyzés Címkék
labdarúgó Európa-bajnoki, eddigi csúcstartó, litvánok vendégeként, hazaiak kapujába, nemzeti csapatban, személyes elismerések, irániak volt, világ legjobbja, portugálok szövetségi, második félidőben, teljesítményéről, legeredményesebb, válogatottbeli, futballistája, történetének, bizonyította, világcsúcsot, találatával, pályafutása, gólszerzője, futballista, vendégeként, elismerések, mérkőzésen, eredményei, portugálok, válogatott, vilniusban, ünnepelnék, találatnál, büntetőből, szövetségi, eredményes, érdekelnek, csapatként, csúcstartó, selejtezők, legjobbja, labdarúgó, másodszor, csapatban, félidőben, amelyeket, juventust, kapitánya, személyes, cristiano, jelenleg, amelyben, ronaldót, négyszer, kapujába, portugál, fernando, lehagyta, nemzetek, játékosa, szerzett, litvánok, ronaldo, irániak, stadion, nemzeti, játékos, bajnoki, hazaiak, címvédő, közösen, erősítő, ugyanis, világon, második, percben, mindig, lényeg, mondta, dolgok, talált, santos, tartja, ligája, európa, robbie, percen, eddigi, világ, nincs, olyan, érünk, ismét, esnek, pedig, három, nyert, keane, belül, , ,