Belépés
orsi1.blog.xfree.hu
"...az igaz embert egyedül az idő mutatja meg, míg a hitványra első percben ráfigyelsz. " --------- "A problémák azért vannak, hogy megoldjuk ... S. Orsi
1967.12.18
Offline
Profil képem!
Linktáram, Blogom, Képtáram, Videótáram, Ismerőseim, Fecsegj
Újból
  2012-03-31 22:23:00, szombat

Kicsimnek holnap nagy nap lesz. Holnap zsenge kora ellenére a múlt év után újra régiós döntőt játszik. Akkor negyedikek lettek, és ő, mint két évvel fiatalabb a többiektől, nagyon boldog volt. Akkor épp a két év korkülönbség miatt kapus volt. Emlékszem, hogy volt nem is egy olyan kislány az ellenfelek közül, akik mikor meglátták, egymást közt suttogva mondták, hogy jajj, ez egy jó kapus. Pedig nem is kapus, hanem mezőnyben játszik, csak épp abban a korosztályban nincs kapusunk. Most tavasszal is indultak ugyanebben a korosztályban, és megint kapus lesz, a már említett ok miatt.
Holnap pedig újból ugyanaz a verzió lesz, mint legutóbb volt, annyi különbséggel, hogy most nem a kapuban fog állni, hiszen jóformán csak ő tud a csapatból gólt lőni, ha nem hisztizik. Nagy feladat lesz számomra is a holnap, mert azt, hogy holnap döntőt játszanak, pénteken írták ki. Az edzőnek pedig a nagyobbakkal kupa van, és valószínű az első mérkőzésre nem fog visszaérni, így ki lettem nevezve. Pedig nem szeretem, mert sok közöm nem volt a kézilabdához az elmúlt négy évet kivéve. Aggódni valóm valójában nincs. Hiszen ismerve az erőviszonyokat, az első mérkőzésnél nem sok esély van a győzelemre, még akkor is, ha azt szoktuk mondani, hogy a remény hal meg utoljára. Csak nálunk két kislány abbahagyta, egy beteg, így aztán jó, ha meglesz a hat fő. Aztán mint már írtam, jóformán az enyém lövi a gólokat, és azért ez így nem van teljesen jól. Esélyük a harmadik helyre van. Bízom benne, hogy legalább ez meglesz. Estefele, mikor az edző átjött és áthozta a papírokat, igazolásokat, nyilatkozatokat meg pár labdát és jelzőmezt, mondta, hogy valamit adnia kellene már az enyémnek, mert meccsenként az utolsó mérkőzéseken a 13-15 gólokat hozta..... Azzal ment el, hogy sok szerencsét az első mérkőzésre!
Na nekik se lesz egyszerű a holnapi első mérkőzés, mert azzal a csapattal játszanak, akik 2010 decemberében és most 3 hete mentek el a keze alól eléggé sportszerűtlen módon. Most tartalékosan, jóval korosztály alatti gyerekekkel fog kiállni, hiszen a nevezés megtörtént, és becsületből le fogják a cserbenhagyott gyerekek lejátszani a mérkőzéseket a kupában is és a bajnokságban is. Ők legalább a tükörbe tudnak nézni, még akkor is, ha kikapnak. Hiszen sok kezdő van közöttük, és bizony akárhogy is nézzük, egy 15 évesnek nem igazán ellenfele egy 12 éves. Mindegy, ez így történt, a mérkőzéseket becsületből lejátszák, aztán majd meglátjuk, hogy tovább. Holnap remélem minden rendben lesz mindkét csapatunknál.
Jó éjt kívánok mindenkinek, és kellemes vasárnapot!