Regisztráció  Belépés
orsi1.blog.xfree.hu
"...az igaz embert egyedül az idő mutatja meg, míg a hitványra első percben ráfigyelsz. " --------- "A problémák azért vannak, hogy megoldjuk ... S. Orsi
1967.12.18
Offline
Profil képem!
Linktáram, Blogom, Képtáram, Videótáram, Ismerőseim, Fecsegj
Újból
  2012-03-31 22:23:00, szombat

Kicsimnek holnap nagy nap lesz. Holnap zsenge kora ellenére a múlt év után újra régiós döntőt játszik. Akkor negyedikek lettek, és ő, mint két évvel fiatalabb a többiektől, nagyon boldog volt. Akkor épp a két év korkülönbség miatt kapus volt. Emlékszem, hogy volt nem is egy olyan kislány az ellenfelek közül, akik mikor meglátták, egymást közt suttogva mondták, hogy jajj, ez egy jó kapus. Pedig nem is kapus, hanem mezőnyben játszik, csak épp abban a korosztályban nincs kapusunk. Most tavasszal is indultak ugyanebben a korosztályban, és megint kapus lesz, a már említett ok miatt.
Holnap pedig újból ugyanaz a verzió lesz, mint legutóbb volt, annyi különbséggel, hogy most nem a kapuban fog állni, hiszen jóformán csak ő tud a csapatból gólt lőni, ha nem hisztizik. Nagy feladat lesz számomra is a holnap, mert azt, hogy holnap döntőt játszanak, pénteken írták ki. Az edzőnek pedig a nagyobbakkal kupa van, és valószínű az első mérkőzésre nem fog visszaérni, így ki lettem nevezve. Pedig nem szeretem, mert sok közöm nem volt a kézilabdához az elmúlt négy évet kivéve. Aggódni valóm valójában nincs. Hiszen ismerve az erőviszonyokat, az első mérkőzésnél nem sok esély van a győzelemre, még akkor is, ha azt szoktuk mondani, hogy a remény hal meg utoljára. Csak nálunk két kislány abbahagyta, egy beteg, így aztán jó, ha meglesz a hat fő. Aztán mint már írtam, jóformán az enyém lövi a gólokat, és azért ez így nem van teljesen jól. Esélyük a harmadik helyre van. Bízom benne, hogy legalább ez meglesz. Estefele, mikor az edző átjött és áthozta a papírokat, igazolásokat, nyilatkozatokat meg pár labdát és jelzőmezt, mondta, hogy valamit adnia kellene már az enyémnek, mert meccsenként az utolsó mérkőzéseken a 13-15 gólokat hozta..... Azzal ment el, hogy sok szerencsét az első mérkőzésre!
Na nekik se lesz egyszerű a holnapi első mérkőzés, mert azzal a csapattal játszanak, akik 2010 decemberében és most 3 hete mentek el a keze alól eléggé sportszerűtlen módon. Most tartalékosan, jóval korosztály alatti gyerekekkel fog kiállni, hiszen a nevezés megtörtént, és becsületből le fogják a cserbenhagyott gyerekek lejátszani a mérkőzéseket a kupában is és a bajnokságban is. Ők legalább a tükörbe tudnak nézni, még akkor is, ha kikapnak. Hiszen sok kezdő van közöttük, és bizony akárhogy is nézzük, egy 15 évesnek nem igazán ellenfele egy 12 éves. Mindegy, ez így történt, a mérkőzéseket becsületből lejátszák, aztán majd meglátjuk, hogy tovább. Holnap remélem minden rendben lesz mindkét csapatunknál.
Jó éjt kívánok mindenkinek, és kellemes vasárnapot!

0 komment , kategória:  Általános
Címkék: nyilatkozatokat, erőviszonyokat, sportszerűtlen, cserbenhagyott, korosztályban, igazolásokat, kézilabdához, csapatunknál, korkülönbség, különbséggel, nagyobbakkal, mérkőzéseken, mérkőzéseket, bajnokságban, tartalékosan, decemberében, mindenkinek, becsületből, gyerekekkel, meccsenként, mérkőzésnél, szerencsét, visszaérni, mérkőzésre, megtörtént, korosztály, vasárnapot, ellenfelek, győzelemre, ugyanebben, lejátszani, negyedikek, abbahagyta, többiektől, meglátjuk, mezőnyben, olyan kislány, ellenfelek közül, korosztályban nincs, verzió lesz, csapatból gólt, edzőnek pedig, nagyobbakkal kupa, első mérkőzésre, elmúlt négy, első mérkőzésnél, enyém lövi, harmadik helyre, edző átjött, utolsó mérkőzéseken, 13-15 gólokat, holnapi első,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

07.03. 10:16 Égett egy üzemcsarnok Pomázon
07.03. 10:05 Megkezdi az ÁSZ a Fidesz és a KDNP 2016-2017-es gazdálkodásának ütemezett e...
07.03. 10:02 KSH: 7,2 százalékkal emelkedett a kiskereskedelmi forgalom májusban
07.03. 10:01 Illegális bevándorlás - Századvég: szigorítják a német migrációs politikát
Tudjátok ?
Mi tűnik neked fel ezen a képen?
Mit láthatunk ezen a képen?
Tudtátok-e, hogy a CONTERGAN (a '60-as évek rém-gyógyszere) ÚJ ÉLETRE KEL A GYÓGYÍTÁSBAN?
Ha otthon szeretnék csapolt sört inni, akkor miket kellene beszereznem?
Mitől macska a macskaköves utca?
még több kérdés
Blog Címkék
***Csodálatos kép***  Kutya kalapban  Az élet minden egyes útjához  Piros ruhás hölgy  Őszi csodák  Szép gondolatok...  Kakaós-cseresznyés sütemény  ***Csodálatos Creation Kép***  Png nő  A halálra önző módon nézünk  Ludi Delfino  1 pohár pezsgőre vágyom  „Én vagyok az élet kenye...  Marasztaló...  Az élet minden egyes útjához  Ludi Delfino  Vörös démon  Szép nap lemente  Álarcban Velencében  Július 17. Kedd  Magad vagy  Házasság  ELSŐ EB. meccs  Vágy  Piros ruhás hölgy  Szeretlek...  Kedves látogatom GITTIPA  Szeretlek...  ***Csodálatos COLI Kép***  ***Csodálatos kép***  Július 17. Kedd  Szép gondolatok...  Spurgeon: Üzenet a sántáknak  Málnás pohárkrém  ***Csodálatos COLI Kép***  Házasság  Áldott Reggelt!  Ludi Delfino  Vörös rózsák közt  „Én vagyok az élet kenye...  ***Csodálatos kép***  Ludi Delfino  Szép gondolatok...  Amióta...  Házasság  Csodálatos ruhaköltemény  Gyönyörű szépség  Szép estét  pihenő nő  Őszi csodák  Író barátom gyűjteményéből kie...  Tallóztam  A szeretet  Hastáncosnő piros ruhában  Bujaság  Híres zenészek, így néznének ...  Magad vagy  Ludi Delfino  Kedves ágy  Esti fények  Álarcba rejtőzve  Játékos  Kedves ágy  Jó reggelt !  Szomorkodó lányka  Ludi Delfino  Játékos  Ritka fényképek a világ minden...  Kellemes szép estét !  Ritka fényképek a világ minden...  Szép lány  ***Csodálatos Creation Kép***  ***Csodálatos Creation Kép***  Karinthy Frigyes: BETEGEK ÉS B...  Házasság  Éva barátnőmtöl köszönöm  Puha lábon  Egy csepp emberség  Talán...  A házasság többnyire azért sze...  Pillangók piros háttérben  Hihetetlen hegesztett acél szo...  Szépség és a pipacsok  Szépség és a pipacsok  Kedves látogatom rakierzsebet  Szép gondolatok...  Játékos  Málnás pohárkrém  Szőke szépség magányosan  Mikor megszülettél  ***Csodálatos COLI Kép***  Szép gondolatok...  1 szőke szépséget hoztam  Július 17. Kedd  Az ember a  Néha olyan  Szépség csodálatos ruhában  Szomorkodó lányka  Szép gondolatok...  álomból ébredő...
Bejegyzés Címkék
olyan kislány, ellenfelek közül, korosztályban nincs, verzió lesz, csapatból gólt, edzőnek pedig, nagyobbakkal kupa, első mérkőzésre, elmúlt négy, első mérkőzésnél, enyém lövi, harmadik helyre, edző átjött, utolsó mérkőzéseken, 13-15 gólokat, holnapi első, csapattal játszanak, keze alól, nevezés megtörtént, cserbenhagyott gyerekek, tükörbe tudnak, mérkőzéseket becsületből, nyilatkozatokat, erőviszonyokat, sportszerűtlen, cserbenhagyott, korosztályban, igazolásokat, kézilabdához, csapatunknál, korkülönbség, különbséggel, nagyobbakkal, mérkőzéseken, mérkőzéseket, bajnokságban, tartalékosan, decemberében, mindenkinek, becsületből, gyerekekkel, meccsenként, mérkőzésnél, szerencsét, visszaérni, mérkőzésre, megtörtént, korosztály, vasárnapot, ellenfelek, győzelemre, ugyanebben, lejátszani, negyedikek, abbahagyta, többiektől, meglátjuk, mezőnyben, papírokat, meglátták, lejátszák, kicsimnek, tavasszal, jelzőmezt, ellenfele, csapattal, valójában, hisztizik, csapatból, fiatalabb, valószínű, játszanak, emlékszem, kellemes, jóformán, teljesen, kapusunk, legutóbb, indultak, pénteken, említett, számomra, utoljára, szeretem, harmadik, legalább, suttogva, egyszerű, mérkőzés, ellenére, gyerekek, kikapnak, enyémnek, közöttük, , ,