Hosszú Katinka 200 m. pillangó úszás Ideje: 2 perc 04:59

0 komment , kategória:  Magyar sikerek sportban
Magyar férfi pólósok döntősök a 2013-as VB.-én
  2013-08-01 22:54:51, csütörtök

Magyarország - Horvátország 11:10

Vámos Marci 3 gólt lőtt
......

Játékvezetők: V: Flahive (ausztrál), [Naumov (orosz) / az a V: Naumov (orosz), aki az első Női vízi labda mérkőzést a Magyarország - Brazilia ittas állapotban dirigálta.- Döntéseik sportszerűtlenek voltak (Horváth csapatot segítették az ítéleteikkel.)

Minden elismerésem a játékosoké, akik az első pillanattól elhitték, hogy tényleg jók - nyilatkozta az MTI-nek Benedek Tibor szövetségi kapitány. - Nem baj, ha megnehezítik a dolgunkat, lásd a mai kiállítási arányt, egy ilyen csapatot ez sem törhet meg. A szív és az erő diadala volt a mai győzelmünk. Gyakorlatilag mindegy, hogy a döntőben ki lesz az ellenfelünk."
A játékvezetők a hajrában is megadták az esélyt a horvátoknak, újabb két emberelőnyhöz juttatva őket, de Nagy Viktor tett róla, hogy az eredmény már ne változzon. A magyar válogatott 11-10-re legyőzte az olimpiai bajnokot, így hat év után újra világbajnoki döntőre készülhet.
Nagy Viktor 2 büntetőt /5 méterest védett.
4. negyed 3. perc: NAGY VIKTOR PARÁDÉZIK! Varga Dánielt állították ki, majd Nagy Viktor ellen büntetőt ítéltek. A magyar kapus Muslim eszén is túljárt, a MÁSODIK ÖTMÉTEREST IS KIVÉDTE A MECCSEN!
3. negyed 1. perc: Decker szabálytalansága után büntetőhöz jutottak a horvátok, de Nagy VIKTOR VÉDTE AZ ÖTMÉTEREST

4. negyed 6. perc: ZSENIÁLIS MAGYAR GÓL! A Varga testvérek összjátékából gyönyörű gól jött, Dániel centerezését Dénes háttal a kapunak behúzta a labdát a hálóba. 11-10
....

A Magyar vízipólós fiúk DUPLA dicséretet érdemelnek. A kiváló csapat munkával legyőzték a játékvezetői nyomást és a Horvát csapatot.