Arsenal - Benfica 5:0
  2014-08-02 21:52:02, szombat

Sanagó 4 gólt lőtt
.........

A gólcsend a 24. percben tört meg, ekkor Ramsey gurított középre a jobb szélről, az érkező Sanogo pedig sarokkal juttatta a játékszett a kapuba. A mérkőzés kuriózuma volt Alexis Sánchezt az Ágyúsok mezében látni, aki bemutatkozott az Emirates közönségének. Úgy tűnt, a felek egy gólos hazai vezetéssel vonulnak majd az öltözőben, ám az utolsó öt percet nagyon megnyomták Wenger tanítványai, melynek eredménye képen 4-0 állt az eredményjelzőn a félidőben. A 40. percben a világbajnokság egyik nagy felfedezettje talált a kapuba, a costa ricai kiválóság Campbell a második hullámban érkezve kapásból vette be a portugálok kapuját. Négy minutummal később Campbell kapott remek labdát, majd tálalt Sanogo elé, akinek csak a hálóba kellett paszolnia középről, a Benfica védelme asszisztált, csupán hét játékos és a kapuvédő reklamált lest, ám jogtalanul a felvételek tanúbizonysága alapján.A hosszabbításban újra villant a francia, aki ezzel mesterhármasnál tartott az első játékrész lefújásának pillanatában, és újfent előadhatta táncát gólöröm gyanánt.
A fordulást követően is Sanogo neve jelent meg az eredményjelzőn, a 49. percben csapattársa lövését még védeni tudta a kapuvédő, ám a kipattanó rossz helyre ment, a francia csatár köszönte szépen, majd gólörömében elesett, ám nem illetődött meg, kiment és osztott pár pacsit a szurkolókkal. Az eredményjelzőn ekkor 5-0 állt, mely a folytatásban még változott, a Benfica Gaitan fejese révén megszerzett a szépítést.