Dzsudzsák Balázs gyönyörű gólja szabadrúgásból
  2014-10-11 21:46:09, szombat

Labdarúgás EURO 2016, SELEJTEZŐ: Románia-Magyarország, 1:1
...... .........

Nagyobb kép Link
- Véleményem: az első félidő felejthető kategóriába tartozik. Ugyan a Magyar csapat 39. percben járt a meccs, amikor Szalai a kapuba fejelt Dzsudzsák szabadrúgása után, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot - véleményes ítélet volt, maradjunk annyiban.
A második félidőben sokkal jobban játszottak - a Magyarok, pontosabb passzok, több labdaszerzés, kiváló védekezés - volt a jellemző játékukra.
- A Román szurkolók petárdákat dobáltak át a Magyarok szektorába,
Képen is jól látható
...... .......

Továbbá a Kapusunk Király Gábor szemébe lézerfényt irányítottak - ezzel zavarva a kapusunk mozgását.

Forrás: Hír24
A magyar labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott Romániában, az Európa-bajnoki selejtezősorozat F csoportjában. Dzsudzsák Balázs lőtte a mieink gólját, ezzel egy 1972 óta tartó átkot tört meg a magyar csapat - azóta nem találtunk be a román fővárosban.
Bukarest, Játékvezető: William Collum (skót)
Magyarország: Király - Varga, Korcsmár, Juhász, Kádár - Gera (Tőzsér, 77.), Elek - Lovrencsics (Simon, 63.), Dzsudzsák, Stieber (Nikolic, a szünetben) - Szalai Szövetségi kapitány: Dárdai Pál
- A második félidőnek jó felfogásban vágott neki a magyar csapat, veszélyesebben játszottunk, majd egy idő után, Nikolic becserélését követően már két csatárral rohamoztunk. Sokáig nem jött össze az egyenlítés, ám a 82. percben Dzsudzsák Balázs szabadrúgásból a román kapuba lőtt (1-1) - ez volt 1972 óta az első magyar válogatott gól Bukarestben.
Videó Link
...... ........

Nagyobb kep Link

A lefújásig még Nikolic előtt adódott egy hatalmas lehetőség, de az kimaradt, 1-1 lett a vége.
A magyar csapat nagyot küzdött, főleg a második félidei teljesítményt lehet dicsérni. Az egy pontra mindenképpen rászolgált a válogatottunk.

Forrás: telesport
A stadionban rendszeresen felhangzott a románok magyarellenes rigmusa, a tavalyi összecsapáson is számtalanszor felhangzó "kifele a magyarokkal az országból". Emellett, ahogyan azt az MTI érdeklődésére egy erdélyi magyar újságíró fordította, többször skandálták a hazai ultrák a "Székelyföld, románföld" rigmust, illetve obszcén szavakkal szidták Magyarországot.

0 komment , kategória:  Magyar foci
Címkék: selejtezősorozat, magyarországot, szabadrúgásból, veszélyesebben, érdeklődésére, magyarellenes, számtalanszor, összecsapáson, válogatottunk, teljesítményt, mindenképpen, becserélését, szabadrúgása, rendszeresen, labdaszerzés, magyarország, csoportjában, irányítottak, játékvezető, felhangzott, felfogásban, játszottunk, rohamoztunk, lovrencsics, kategóriába, bukarestben, székelyföld, magyarokkal, petárdákat, egyenlítés, játszottak, válogatott, romániában, döntetlent, stadionban, szövetségi, első félidő, kapuba fejelt, második félidőben, jellemző játékukra, kapusunk mozgását, mieink gólját, magyar csapat, román fővárosban, második félidőnek, román kapuba, első magyar, hatalmas lehetőség, második félidei, stadionban rendszeresen, románok magyarellenes, tavalyi összecsapáson, Dzsudzsák Balázs, Labdarúgás EURO, Kapusunk Király Gábor, William Collum, Szalai Szövetségi, Dárdai Pál,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

Tudjátok ?
Belétünk a Sárkány évébe, béke vagy nagyobb háború vár ránk?
Még zöld a chili paprikám, ha beviszem a lakásba tovább fejlődik?
Tényleg hasznos gyógynövény a csalán?
Mi a teendő a novemberi Rododendron bimbóval?
Az álmoknak valóban van jelentése?
még több kérdés
Blog Címkék
Jónás Tamás – Végtelen b...  Jó reggelt, jó napot mindenkin...  Png kutya  Szép álmokat!  Facebookon kaptam  Németh László tollából  Alázat  Mindig jusson idő nevetni  Png rózsa csokor  Az a nap, amelyik nevetés nélk...  A Megváltó szolgálatában  Facebookon kaptam  Png virág  Éretlen vers  Hogyan lehet Jézust szenvedély...  Adakozás  Facebookon kaptam  Idő  Reménység és erő Krisztustól e...  Facebookon kaptam  Erdőn  Png ház  Nagyi telefonál  Gyerekként sokat küzdöttünk az...  Kaffka_Margit  Osváth Erzsébet - Gólya a réte...  Alázat  Szívem  Alvó cicák  Szép napot kívánok  Éretlen vers  Albert Einstein gondolata  Facebookon kaptam Cs Ildikótó...  Tóth Ágnes - Szervusz pad  Mit beszél, nem értem, hogy m...  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Nagyon különös  Szabolcska Mihály – Ákác...  képre írva  Esti kép  Lóhere  Png ház  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Alázat  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Próbálj meg ...  Leonardo da Vinci gondolata  Paul David Tripp Április 20  Hogyan éljünk boldogan, amíg m...  Kaffka_Margit  Nem számIt  A Megváltó szolgálatában  Áprily Lajos - Gyümölcsoltó  Akarat  Facebookon kaptam  Nagyi telefonál  A másik dolog,  Tanuld meg ezt a versemet  George Gordon Lord Byron: Inez...  Az igazi szeretetért rendszeri...  Lóhere  Akarat  Akarat  Png kutya  Mai harmónia kártyám  Png telefon  Nem tudhatod  Illyés Gyula - Milyen hamar.  Egy bizonyos határt  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Egy lelki imádság  Facebookon kaptam  Mi lenne ha  Sokan azt tartják  Akik bántanak téged  Facebookon kaptam  Neked tudnod kell  Gyerekként sokat küzdöttünk az...  George Byron - Ahogy itt jár -...  A Megváltó szolgálatában  Ágai Ágnes – Csendélet  Facebookon kaptam Krisztinától  Őrizkednünk kell...  Facebookon kaptam  Kövesd a cowboyt!  Az engedelmesség miért nem vál...  Facebookon kaptam Mírjam barát...  Fekete-erdő desszert  Miért nem menti meg Jézus a jó...  Facebookon kaptam  Fekete István - Akác  Kellemes vasárnapi kikapcsolód...  Próbálj meg ...  Bounty krémes  Jónás Tamás – Végtelen b...
Bejegyzés Címkék
első félidő, kapuba fejelt, második félidőben, jellemző játékukra, kapusunk mozgását, mieink gólját, magyar csapat, román fővárosban, második félidőnek, román kapuba, első magyar, hatalmas lehetőség, második félidei, stadionban rendszeresen, románok magyarellenes, tavalyi összecsapáson, erdélyi magyar, hazai ultrák, selejtezősorozat, magyarországot, szabadrúgásból, veszélyesebben, érdeklődésére, magyarellenes, számtalanszor, összecsapáson, válogatottunk, teljesítményt, mindenképpen, becserélését, szabadrúgása, rendszeresen, labdaszerzés, magyarország, csoportjában, irányítottak, játékvezető, felhangzott, felfogásban, játszottunk, rohamoztunk, lovrencsics, kategóriába, bukarestben, székelyföld, magyarokkal, petárdákat, egyenlítés, játszottak, válogatott, romániában, döntetlent, stadionban, szövetségi, fővárosban, labdarúgás, szektorába, lézerfényt, rászolgált, véleményes, véleményem, fordította, skandálták, felejthető, szurkolók, lefújásig, dzsudzsák, labdarúgó, szünetben, telesport, találatot, románföld, félidőnek, játékukra, felhangzó, védekezés, lehetőség, félidőben, csatárral, maradjunk, selejtező, találtunk, szavakkal, pontosabb, országból, kapusunk, követően, korcsmár, kimaradt, dicsérni, hatalmas, játszott, bukarest, többször, tartozik, , ,