Nem jutottak be a döntőbe 200 m gyors úszás középdöntő
-Kutina Ági ideje 1:27:53 - 4. helyen zárt
- Verrasztó Evelin ideje 1:59:71 - 8. . helyre volt elég

- Cseh Laci 200 m pillangó összesítésben a 12.- nem jutott be a döntőbe
Az 1:52.70-nel magyar csúcstartó, ebben a számban is olimpiai ezüstérmes Cseh az első futamban úszott, ő is ötödik lett, de 1:56.32-es ideje, ami hét századdal jobb volt délelőtti eredményénél, összesítésben csak a 12. helyre volt elég.
'A délelőtti túlvállalás után volt bennem félelem, a második ötvenem emiatt aztán gyenge volt, a folytatásban meg már nem tudtam javítani. Lehet, hogy nem kell erőltetnem a 200-at, mert nem állt össze a mozgásom' - nyilatkozta Cseh László

- Biczó Bencze 200 m pillangó középdöntő eredménye: 1:55:35 4. hely illetve összesítésben a 6. helyen végzett. Bent van a legjobb 8 között, DÖNTŐS.
...... ......

Az ifjúsági olimpiai bajnok Biczó a kedd esti elődöntőben a második futamban szerepelt, s délelőtti 1:55.71-es eredményén faragva, 1:55.35-tel nagy versenyben ötödikként csapott a célba, de ez a helyezés is elég volt a fináléhoz, mert az első futamban csak egy pillangózó bizonyult gyorsabbnak nála. A délelőtti verseny rosszul esett, ez nem, sőt úgy érzem, még maradt is bennem a holnapi döntőre, de lehettem volna bátrabb is. A célom az volt, hogy minél közelebb ússzak egyéni csúcsomhoz, az 1:54.79-hez, a döntőben is erre törekszem' - összegzett Biczó Bence.

Érdekes hír:
Magyar származású Szőnyi Rebeka, aki USA állampolgár 100 m mell úszásban fölényesen győzőtt.

MTV videó link, melyen teljes adás megnézhető
Link

0 komment , kategória:  vízi sport
Címkék: összesítésben, folytatásban, eredményénél, túlvállalás, állampolgár, gyorsabbnak, elődöntőben, nyilatkozta, összegzett, pillangózó, származású, ezüstérmes, versenyben, eredményén, középdöntő, megnézhető, erőltetnem, ötödikként, csúcstartó, fölényesen, csúcsomhoz, fináléhoz, délelőtti, eredménye, századdal, szerepelt, verrasztó, törekszem, bizonyult, döntőben, úszásban, futamban, javítani, pillangó, olimpiai, közelebb, első futamban, délelőtti túlvállalás, második ötvenem, ifjúsági olimpiai, kedd esti, második futamban, pillangózó bizonyult, délelőtti verseny, holnapi döntőre, Verrasztó Evelin, Cseh Laci, Cseh László, Biczó Bencze, Biczó Bence, Szőnyi Rebeka,
Új komment
Kérjük adja meg a TVN.HU rendszeréhez tartozó felhasználónevét és jelszavát.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak kommentet,
amennyiben még nem rendelkezik TVN.HU hozzáféréssel: Klikk ide!
Felhasználónév:
Jelszó:
Kérem írja be a baloldalon látható számot!
Szöveg:

Betűk: Félkövér Dőlt Kiemelés   Kép: Képbeszúrás   Link: Beszúrás

Mérges Király Szomorú Kiabál Mosoly Kacsintás haha hihi bibibi angyalka ohh... ... buli van... na ki a király? puszika draga baratom... hát ezt nem hiszem el haha-hehe-hihi i love you lol.. nagyon morcika... maga a devil pc-man vagyok peace satanka tuzeske lassan alvas kaos :) bloaoa merges miki idiota .... sir puszika

Tudjátok ?
Belétünk a Sárkány évébe, béke vagy nagyobb háború vár ránk?
Még zöld a chili paprikám, ha beviszem a lakásba tovább fejlődik?
Tényleg hasznos gyógynövény a csalán?
Mi a teendő a novemberi Rododendron bimbóval?
Az álmoknak valóban van jelentése?
még több kérdés
Blog Címkék
Nem méltó hozzád  210 éve született a SZÓZAT meg...  Nem tudhatod  Alázat  Szép estét kedves látogatóimna...  Facebookon kaptam  Nem tudhatod  Alvó cicák  Mai harmónia kártyám  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Lóhere  Julian Brass gondolata  Minden harmadik...  Nagyon különös  Facebookon kaptam  Zsolnay Vilmos világhírű kera...  Hogyan éljünk boldogan, amíg m...  Facebookon kaptam  Akarat  Facebookon kaptam  Ne kapaszkodj magasabbra,  A jó emberek mindig szépek mar...  Facebookon kaptam  Lóhere  Leonardo da Vinci gondolata  Albert Einstein gondolata  Illyés Gyula - Milyen hamar.  Adakozás  Szívem  Adakozás  Tavaszi kép  Csak a fogyatkozás látható  Paul David Tripp Április 21  Őrizkednünk kell...  Alázat  Facebookon kaptam  Az igazi szeretetért rendszeri...  Facebookon kaptam  Akarat  Gyökössy Endre - Virágok virág...  Png férfi  Elköszönt  A nemzeti hovatartozás kulturá...  Az a nap, amelyik nevetés nélk...  Tóth Ágnes - Szervusz pad  Akarat  Az a nap, amelyik nevetés nélk...  Facebookon kaptam  A tömeg, a Mester, a módszer, ...  Osváth Erzsébet - Gólya a réte...  Kellemes vasárnapi kikapcsolód...  Zsolnay Vilmos világhírű kera...  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Paul David Tripp Április 20  Esti kép  A jó emberek mindig szépek mar...  Facebookon kaptam Mírjam barát...  Az engedelmesség miért nem vál...  Alvó cicák  Png fotel  Akarat  Mi lenne ha  Png kislány  Lóhere  Mi lenne ha  Nem számIt  Mai harmónia kártyám  Nem számIt  Facebookon kaptam  Egy bizonyos határt  Alázat  Németh László tollából  Facebookon kaptam  A sors  Szép estét kedves látogatóimna...  Szívem tiéd  Rátalálsz  Zsolnay Vilmos világhírű kera...  Amikor Jézus rátapos a lábadra  Facebookon kaptam  A nemzeti hovatartozás kulturá...  Esti kép  Facebookon kaptam  A nemzeti hovatartozás kulturá...  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Szép álmokat!  Weöres Sándor - A hársfa mind ...  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Png rózsa csokor  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Popper Péter szavai  Png rózsa csokor  Facebookon kaptam  Facebookon kaptam  Őrizkednünk kell...
Bejegyzés Címkék
első futamban, délelőtti túlvállalás, második ötvenem, ifjúsági olimpiai, kedd esti, második futamban, pillangózó bizonyult, délelőtti verseny, holnapi döntőre, összesítésben, folytatásban, eredményénél, túlvállalás, állampolgár, gyorsabbnak, elődöntőben, nyilatkozta, összegzett, pillangózó, származású, ezüstérmes, versenyben, eredményén, középdöntő, megnézhető, erőltetnem, ötödikként, csúcstartó, fölényesen, csúcsomhoz, fináléhoz, délelőtti, eredménye, századdal, szerepelt, verrasztó, törekszem, bizonyult, döntőben, úszásban, futamban, javítani, pillangó, olimpiai, közelebb, lehettem, ifjúsági, mozgásom, jutottak, helyezés, végzett, győzőtt, félelem, ötvenem, bátrabb, illetve, legjobb, második, érdekes, döntőre, rosszul, döntőbe, faragva, verseny, csapott, holnapi, számban, egyéni, lászló, rebeka, döntős, magyar, maradt, tudtam, bennem, bajnok, helyen, szőnyi, között, ússzak, bencze, gyenge, jutott, helyre, melyen, kutina, emiatt, teljes, , ,