Szeptember 4-től, nyolc pénteken át, 20:30-tól a Duna Televízió sugározza a Fölszállott a Páva nyári területi válogatásokról készült filmeket, melyek végén az is kiderül, hogy kik jutottak el a nyári balatoni páva táborba, azaz mely 48 produkcióval találkozunk majd az élő adásokban.
A látványos produkciók mellett pedig teret engedünk a gyermeki léleknek is. Megtudhatjuk, hogy hogyan kell viselkednie a fiúknak, mi a lányok feladata, hogyan lehet legyűrni az iskola okozta stresszt, és hogy miért jelent katasztrófát napközisnek lenni, főleg akkor, ha az ,,ember" kamaszodik.
.....

Tovább jutottak Link
1. rész: A szekszárdi, első területi válogatásról készült filmben az ifjú tehetségek által Tolna és Sárköz csodálatosan gazdag szokásvilága és folklórja elevenedik meg, ahol mindig is különleges helyet foglalt el a táncélet.

2015-09-25 20:45:43, péntek

Egy fiatalasszony ki a napokban utazott Budapestről Bécsbe a vonaton, ugyan azon, melyet megrohamoztak a migránsok. Minden a szeme láttára történt, és nem ismerve az arab nyelvet lehet, hogy más benyomásai lettek volna, de az történt hogy a beszélgetőpartnerünk Aida Bolevár, mindent értett amit a háta mögött mondtak. Nos ezeket hallotta. Videó Link
Közzététel: 2015. szept. 23.
Kategória: Emberek és blogok

0 komment , kategória:  Katasztrófa
Bogdán Ádám három büntetőt védett Liverpoolban
  2015-09-25 19:25:29, péntek

Bogdán Ádám, a magyar futball válogatott kapusa első liverpooli tétmérkőzésen a negyedosztályú Carlisle United ellen léphetett pályára a Ligakupában, és a büntetőrúgások során három tizenegyest is védve továbbjuttatta csapatát.
Liverpool - Carlisle United 1-1 - büntetőkkel 3-2 - Angol Liga kupa
Videó Link
...... ........... ........

Megmentette a szégyentől a Liverpoolt és edzőjét, figyelmeztetést küldött az első számú kapusnak, nagy lépést tett afelé, hogy a szurkolók megszeressék - szépeket írnak Bogdán Ádámról Angliában a szerda esti Ligakupa-meccse után.
Az angol sajtóban szinte mindenütt a meccs hősének kiáltották ki Bogdán Ádámot, miután a magyar kapus 1-1 után három kivédett tizenegyessel juttatta tovább a Liverpoolt a Ligakupában a negyedosztályú Carlisle United ellen.