FC Barcelona - AC Milan 3 :1
Camp Nou, Barcelona. Játékvezető: Milorad Mazsics (szerb)
Barcelona: Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta (Fabregas 78.) - Alexis Sánchez, Messi, Neymar. Vezetőedző: Geraldo Martino.
AC Milan: Abbiati - Abate, Zapata, Mexés, Emanuelson - Muntari, Montolivo, De Jong, Poli (Birsa 73.) - Kaká (Matri 84.) - Robinho (Balotelli 46.). Vezetőedző: Massimiliano Allegri.
Gólszerző: Messi (30., 11-esből), Busquets (40.), Messi (83.), ill. Piqué (45.,-öngól)
Videós leírás Digi TV Link
30. perc: Lionel Messi kihasználta a lehetőséget! Vezet a katalán sztárcsapat! Az argentin zseni bebombázta a háló közepébe a labdát, esélyt sem adva Abbiatinak. 1-0
29. perc: Tizenegyeshez jut a Barcelona! Egy előreívelt labdánál Neymar esett el Abate lába mellett közvetlenül, ám kérdéses, hogy tényleg történt-e szabálytalanság.
40. perc: Itt is az újabb Barcelona-gól! Xavi szabadrúgásból ívelt a kapu elé, Busquetscel senki sem ugrott fel, így a katalánok 16-osa a hálóba csúsztatott! 2-0
45. perc: Szépített a Milan! Kaká fantasztikusan ment el a jobb oldalon, és az alapvonal mellől az ötösnél középre lőtt, Piqué pedig olyan szerencsétlenül ért hozzá, hogy a kivetődő Valdés mögött a hálóba landolt a labda! 2-1
83. perc: Eldőlt volna? Lionel Messi révén már 3-1 a katalánoknak. Az argentin támadó parádés labdát kapott vissza Fabregastól, majd a léc alá lőtt tizenkét méterről! 3-1