2017-07-07 05:32:07, péntek
|
|
|
Díjak és díjazottak az 1996-os, a 2006-os és a 2016-os mosonmagyaróvári In memoriam 1956 című országos képzőművészeti pályázat/kiállításon:
1996
I.díj Cziráki Lajos győri festőművész
a Nemzeti Alapítvány díja
II. díj Lugossy Mária budapesti szobrászművész
a Győr-Moson-Sopron megyei Közgyűlés oktatási és kulturális bizottsága, a Millecentenáriumi Alapítvány és a Mosonmagyaróvári '56-os Egyesület közös díja
III. díj Szathmáry Gyöngyi szegedi szobrászművész
a Flexum Dolgozói Alapítvány díja
További különdíjasok
Baranyai Ferenc peremartoni grafikus, festő
az MDF mosonmagyaróvári szervezetének díja
Bardocz Barna győri szobrász, ötvös
a Bartók Béla Megyei Művelődési Központ és a Lajta-Hanság Rt díja
B. Laborcz Flóra és Benedek József budapesti ötvös,-éremművész, szobrász,éremművész
a Flesch Károly Kulturális Központ díja
Farsang Sándor győri festő,grafikus
az MSZP mosonmagyaróvári szervezetének díja
Jáger István veszprémi grafikus
a FIDESZ- Magyar Polgári Párt mosonmagyaróvári szervezetének díja
Karczagi Endre mosonmagyaróvári festő
a Mosoni Polgári Kör és a MOFÉM Rt munkástanácsának díja
Kelemen Benő Benjámin újrónafői grafikus
az SZDSZ mosonmagyaróvári szervezete, a Lajta-Hanság Rt és az Újrónafői Önkormányzat díja
Paizs László budapesti festő
a Halászi Takarékszövetkezet díja
Szemadám György budapesti festő
a Pannon Agrártudományi Egyetem mosnmagyaróvári Mezőgazdaságtudományi Karának díja
Széri-Varga Géza békéscsabai szobrász
a győri Szigethy Attila Alapítvány díja
Vecsei László újrónafői festő
az SZDSZ mosonmagyaróvári szervezete és az Újrónafői Önkormányzat díja
Wagner János budapesti festő,grafikus
a Halászi Takarékszövetkezet díja
2006
I.díj Koppány Attila győri festőművész
a Miniszterelnöki Hivatal díja
II.díj Kelemen Benő Benjámin újrónafői grafikus
a Győr-Moson-Sopron megyei Önkormányzat díja
III.díj Szabó György budapesti festőművész
Mosonmagyaróvár díja
További különdíjasok
Mengyán András budapesti festő
Polgár Ildikó budapesti keramikus
Farsang Sándor győri festő
Halmi-Horváth István budapesti festő kapott.
2016
I.díj Kelemen Benő Benjámin (Újrónafő) grafikusművész
II. díj Turcsányi Antal (Budapest) festőművész
III. díj Antal András (Alsótold) keramikus iparművész
Kiemelt különdíjas Karczagi Endre mosonmagyaróvári festő
További különdíjasok
Csízy László (Budapest) képalkotó grafikus
Magyar Mónika (Sopron) grafikusművész
Miklós János (Úrhida) keramikusművész
Elismerő oklevél és díj
Balogh Tamás grafikus
A Mosonmagyaróvári '56-os Egyesület különdíja
Matusz Péter (Mosonmagyaróvár) festő, grafikus
|
|
|
0 komment
, kategória: Általános |
|
|
|